1. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 89 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Araba seçimimde yardıma ihtiyacım var.

Bu gün honda dan aradılar Bugün gelen jazzlardan bize ayırabileceklermiş
    Şimdi yarın bakmaya gideceğiz ama ben çok kararsız kaldım.

Citroen C3 1.6----Honda Jazz sport yada elit 1.4

citroen C3 1.6---29,500 YTL
    Honda Jazz sport ---28,150 YTL
    Honda Jazz elit---31,250 YTL (buna paramız yetmiyor)

Özellikleri web sitelerinde var. Özelliklerine bakarsak Citroen'ib daha fazla artısı var ve fiyat daha uygun.

Şimdi bana akıl verin hangisini almalıyım? Yarın artık karar vermem lazım

2. yeşimmm

Nıssan mıcra dusunsene bence tam kadınlar ıcın cok hoşş...
    fıatıda daha ucuzdur sanrımm...
    hele dizel olursaa muhteşemm

Re: yeşimmm

baran-ist yazdı:
    Nıssan mıcra dusunsene bence tam kadınlar ıcın cok hoşş...
    fıatıda daha ucuzdur sanrımm...
    hele dizel olursaa muhteşemm
    Sen şimdi nedemek istiyorsun, kadınlar için uygun felan derken Sen bana kötü şöförsünmü demek istedin yoksa

Blog Girişleri
    1

Re: Araba seçimimde yardıma ihtiyacım var.

bizde citroen C3 1,4 var...memnunuz ama oyuncak araba gibi birsey...tam sehirici arabasi...

bir de WV Golf veya Seat Ibiza'ya da bak derim...onlar daha kaliteli gibi..yaklasik ayni fiyata, kaporta kesinlikle daha dayanikli..simdiki aklim olsaaa...kesin Seat almistim...:roll: ama C3'un yuvarlak hatlari celdi aklimi

Blog Girişleri
    1

Chevrolet Kalos da cok guzel ve C3'le ayni hatta daha ucuz fiyata... cok daha kaliteli...

CemileZipak yazdı:

bizde citroen C3 1,4 var...memnunuz ama oyuncak araba gibi birsey...tam sehirici arabasi...

bir de WV Golf veya Seat Ibiza'ya da bak derim...onlar daha kaliteli gibi..yaklasik ayni fiyata, kaporta kesinlikle daha dayanikli..simdiki aklim olsaaa...kesin Seat almistim...:roll: ama C3'un yuvarlak hatlari celdi aklimi

Cemile; o dediğin arabalar benim bütcemi aşıyorC3 ün yuvarlak hatları benimde aklımı çeliyor eskiden hep bir vosvos um olsun isterdim, olmadı. Bu tam vos vos tipinde Şu anda iki alternatiften biri dışında alternatifim yok Ama dediğim gibi Honda Jazz 1.4 ve C3 kadar özelliklere sahip değil, 1.4 olan özellikleri fazla olan da benim bütcemi aşıyor. Karar veremedim bir türlü..C3 masraf çıkarttımı? Bizde şu anda Opel astra var zaten ve şehirler arası yollarda zaten onu kullanacağız, bu alacağımız arabayı ben şehir içinde kullanacağım ağırlıklı olarak..

CemileZipak yazdı:

Chevrolet Kalos da cok guzel ve C3'le ayni hatta daha ucuz fiyata... cok daha kaliteli...
    ncap testlerine baktın mı ? kalos kesinlikle kaza yapılmaması gereken bir araba

Bende arabamı değiştirdim .Honda jazz ile seat arasında kararsız kalmıştım .Seatı iyice inceledikten sonra ona karar verdim.VolksWagen teknolojisiyle üretiliyor çünkü.

9 ay önce Seatı 31.250 ye almıştım.otomatik vites vs donanımlı.

Benim fikrim Hondayi gec ..Citröen e karar ver
    Hondada birşey yok .kaportası teneke gibi citröenin yanında .Hem bagajı acayip küçük .Citröen daha asil ve havalı duruyor .Honda yerli ,gebzede üretiliyor -citröen ithal.

Gecende renk konusunda sormuştun .neden siyah-gri araba cok diye .

griyi, kir cizik göstermiyor diye cok tercih ediyorlar .Siyahda asil ve havalı duruyor .

Ama Siyah cok kir gösteriyor .Benimki siyah ,2 gun sürmüyor ..durmadan araba yıkatıyorum..cok gösteriyor tozu.

Siyah ve grinin en önemli avantajı ,satmak istediğin zaman ,renk olarak cabuk tercih ediliyor .

uzun sure binerim ,sıkılınca satan cinsden değilim diyorsan ,citrönenin kırmızısıda cok guzel .( ben 9 ayda sıkıldım ..daha yüksek birşeyle değiştiricem )

kırmızı-siyah arasinda tercih yap derim

Ben de gectigimiz nisan ortasi ayni arabalar uzerinde dusunuyordum.
    C3'un motorunun iyi olmadigini ve surekli sorun cikardigini farkli yerlerden duyunca vaz gectim. Esim de Honda Civic kullandigi ve cok memnun oldugu icin Jazz almaya karar verdik. Kapora verip siraya girdik, mayis basini beklemeye basladik. 30 Nisan gunu bayii aradigimda, uzgunuz arabalar geldi ancak sizinki yok! deyince acayip sinirlendim ve kaporami geri alip listeden adimi sildirdim. Haziran basi gelir falan dediler ama guvenim sarsildi birkere, ne malum aynisini haziranda yapmayacaklari diye dusundum. Bu arada da ilk askim olan Micra'ya dondum ve 26.000 YTL'ye passion, otomatik aldim. Araba 1.5 aydir bende ancak yeni yeni kullanmaya basladim. 340 km oldu daha ama ben cok memnunum. Istanbul trafiginden acayip korkan biri olarak yalniz basima E-5'e bile ciktim.
    Benim de aynen sizde oldugu gibi VosVos merakim vardi. Bence Micra, C3'ten daha cok benziyor VosVos'a.

Honda yi tk gecerim,ufacik bir kaza yapmis citroen gordum yolda modeli hos olsa bile hali icler acisiydi bence kaportasi peynir tenekesi,honda belli noktalarinda celik kouyucular var,,luks bisi yok ama cok rahat bir araba,