1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 46 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Dogum Günü partimiz/resimleri yükledim

Birtanecik tatlı kuzumun doğum gününü, 10 haziranda kutladık aslında ( gercek dogum gunu 25 haziran ) .

Çok yorucu ve telaşlı bir çalışmadan sonra ,o gunu atlattık ..52 kişilik bir parti oldugundan ,biraz telaşlı gecti bir cok seyi unutmusum

Mesela dogru duzgun fotograf cekememişiz..Fotograf makinasini kaynıma vermiştim."sürekli cek..bol bol cek" dediğim halde ,( biraz utangactir ) cok az cekim yapmış.

kamera goruntusu desen toplam 10 dakikayi gecmez .

Tam pasta kesilirken ,patlatacagimiz konfeti kutusunu evde unutmusuz ..

Animasyon olarak ,spiderman ve pamuk prenses anlaşmıştık firmayla..onlar sadece spiderman getirmişler..mazaret olarakda " çok yogun bir günmüş ogün..son gune kalmışız..eleman sıkıntıları varmış " falan filan can sıkıcı acıklama yaptilar .."Neeeyse ,en azından spiderman oglumun hosuna gidicek" dedik .

Pastanın üstünde 4 mum olacağına ,sayisini hatirlamadigim kadar cok mum koymuslar ve ben bunu sonra resimlerde gorunce fark ettim ( neyse o kadar önemli bir detay degil )

Canlı müzik olarakda ,okullarında müzik dersinde ensturman calan bir universite öğrencisi ve arkadaşı geldi Akordion ve gitar caldilar .

herşeye ragmen ,oğlum cook eğlendi ..koştu zıpladı..arkadaşlarıyla oynadı...o mutlu oluncada biz daha da mutlu olduk

Sitenin bahçesindeki lokalde yaptik partiyi..Hem hava cok sıcak oldugu icin ,lokalde kapalı cocuk klubunun olmasıda cok işimize yaradı .Çocuklar güneşin altında kavrulmadan rahat oynadılar çocuk klubunde

Merte korsan kostumu giydirdik okuldaki partidede kovboy kostumu giydirdik..

Menü tamamen ev yapımı idi .ben ve arkadaşlar yaptik...Lokalden salatalık-domates-peynirden başka hic birşey koymalarını istemedim .ayrica 52 kişiye yetebilsin diye ,bol çeşitli yaptik .
    Menümüzde ,

-Ispanaklı kol böreği

-Sigara böreği( çocuklar sever diye )

-çocuklar icin hamburger,patates cips

-Yaprak sarması

-Kuru patlıcan dolması

-zeytinyaglı fasulye

-semizotu salatası

-yogurtlu şakşuka

-minik pizzalar

-közlenmiş patlıcan

-amerikan salatası

-Patates salatası

-kısır

-tursu

-domates-salatalık -beyaz peynir

-karpuz

tatlı olarak başka çeşit yapmadık ..Çünkü pasta dışında bir tatlı olunca ,pasta bitmiyor kalıyor ..o yuzden tatlı olarak sadece pasta olsun istedim .

Çok cici davetiyeler ve teşekkür hediyeleri yaptirdim .

Eminönüne gittim ;çocuklara spiderman pinyata -bonus kafalar-maskeler--balonlar- ve sandalyelere bağlamak icin tül aldım .

Renk olarak, Mert "yeşil" istedi..temamız yeşildi..yeşil beyaz balonlarla süslettik

(müzik öğretmeni)

( çizgili gömlekli adam ve yanındakiler animasyon şirketinden)

açık büfemiz..kişiler deşifre olmasın diye biraz karaladim..beceremedim onuda..kusuruma bakmayin

Re: Dogum Günü partimiz

Dogum günü kutlu olsun çocugunuzun

yahu ne güzel yemekleri sıralamışsınız

şuan nöbetteyim karnımı acıktı okurken o güzel yemekleri

3. Re: Dogum Günü partimiz

Bir biz eksikmişiz yani...

dogum günü partisine bolu mengenliler karışmış fazlaca

ne çok çzenmişsin yine Demet.

pasta da aynı bizim pastamız, hatırladın mı?

ben bir de spiderman'e bittim

medip yazdı:
    ne çok çzenmişsin yine Demet.

pasta da aynı bizim pastamız, hatırladın mı?

ben bir de spiderman'e bittim

bizim pastamiz simşek mc quein di ..sanirim sizinkide oyleydi .

spiderman cok komikti

demetçim senden harika organizatör olur valla.hiç bir detayı atlamamışsın.harika bir doğumgünü yaşatmışsın merte.
    helal olsun.

yalnız spiderman'in kostümü biraz dar mı ne?bkz. 9.resim sanki oradan striptiz show için bekarlığa veda partisine gidecek gibi duruyor

okuldaki parti

DURUCUM yazdı:
    demetçim senden harika organizatör olur valla.hiç bir detayı atlamamışsın.harika bir doğumgünü yaşatmışsın merte.
    helal olsun.

yalnız spiderman'in kostümü biraz dar mı ne?bkz. 9.resim sanki oradan striptiz show için bekarlığa veda partisine gidecek gibi duruyor
    Simlacim ,eminönüne gittikce organizasyon şirketi acasim geliyor

allahim neler neler var orada ..şimdi birisi bana

-gel dogum yapacagim.hastane odami süsle

,yada

-kına gecesi yapacagim gel organizasyon yap dese

neler alinir,hangi malzeme kullanilir ,hangi tema yapilir vs..hepsinin yerini öğrendim eminönunde ..

spidermanin kostumunü görmemezlikten geliim bari dedim partide ..zaten cok gıcık oldum adamlara..her karedede cikmişlar ..

parti başliycak..hala spiderman yok ortada..cizgili gömlekli adama ,

-spiderman sizmi olucaksiniz ? diye sordum saf saf

-ben siyasal bilgiler fak .mezunu şirket sahibiyim.( ne alakaysa ).balon süslemeleri icin geldim.. dedi ..cok bozuldu ..

ay ne bileyim bende safca sordum..aklıma geldikce gülüyorum hala..sonra adam bozulmasin ,durumu kurtarayim diye ,

-yanliş anlamayin ..ortada spiderman goremeyince siz olucaksiniz sandim ..kusura bakmayin ..alinmaniza gerek yok ..bende 2 üniversite mezunuyum ama parka gittigim zamana " bakıcımısınız" diye soruyorlar ..hic alinmiyorum
    dedim

Re: okuldaki parti

Demet'cigim ne kadar guzel bir dogum gunu partisi hazirlamissin. Vallahi ben hayran kaldim, insallah Mert buyur de evlenirse o zaman ki organizasyonu dusunemiyorum
    Sen yaparsinda kotumu olur canim benim
    Ellerine saglik canim hersey cok guzel gorunuyor...
    Bu arada o ne yemekler oyle, su an acliktan bayilicam, yemegin pismesini bekliyorum... Onlari okurken yutkundum durdum valla
    Canim benim Mert'cigimin dogum gunu tekrar kutlu olsun...