1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

SALLANAN MAMA SANDALYESİ ???

Herkese iyi akşamlar,bebeğim büyümeye başladığı için artık yavaş yavaş mama sandalyelerine bakınıyorum.Daha önce masaya dönüştürülebilen bir modeli almaya karar vermişken bugün bir mağazada gördüğüm otomatik sallanan müzikli bir sandalyeye takıldım (sleepeer beşik değil).Pille çalışıyor ve markası çok bilinen bir marka değil.Sadece üzerinde "Magic swing high chair" yazıyor.Fiyatı da 250 tl..Masaya dönüşebilen masa da ortalama 150 tl.. Sizce hangisini almalıyım.Bunlardan herhangi birini kullanan varmı??

Re: SALLANAN MAMA SANDALYESİ ???

ne yani çocuğuna yemek yedirirken onu sallamaya mı alıştıracaksın bak sonra çok pişman olursun

3. Re: SALLANAN MAMA SANDALYESİ ???

valla bence en ucuz,hiç bi fonksiyonu olmayan hele de kesinlikle sallanmayan bi mama sandalyesi alın. çünkü onu yemek yerken sıkılmasın die eğlendirecek olan sizsiniz. sallanan mama sandalyesi fikri bana boğazına kaçma riski adına ürkütücü geldi. bi süre sonra o da kendisi oturmak isteyek o zaman o kadar para verdiğiniz sandalyeyi bırakıp dümdüz bebek sandalyesi alacaksınız. bizde öyle oldu da

Sallanma fonksiyonunu yemek yedirirken değil de normal zamanlarda kullanırım diye düşünüyorum.Mama için sabitlenip farklı bir mama tablası takılıyor bu modelde.Aklımda salıncak alma fikri vardı zaten daha önce.Bu ikisini de karşılar diye düşünüyordum ama kararsız kaldım.

İlginiz için ikinize de teşekkür ederim arkadaşlar..

bi süre sonra o da kendisi oturmak isteyek o zaman o kadar para verdiğiniz sandalyeyi bırakıp dümdüz bebek sandalyesi alacaksınız. bizde öyle oldu da

Evet böyle olması hiç hoş olmazdı sanırım.Bazen heveslenerek dünya para verdiğimiz bir şeyin yüzüne bile bakmıyorlar.Onların zevki bazen bizimkilerle uyuşmuyor ve hevesimiz kursağımızda kalıyor malesef))

6. Re: SALLANAN MAMA SANDALYESİ ???

salıncağa da kılım biraz muhalafet miyim ne bugün? valla kılım salıncağa küçük bebekte. alışacak arkadaşım alışacak sallanmaya. bırak büyüsün biraz sonra alırsınız önü korumalı bi plastik salıncak, çakarsınız balkona,sallanır da sallanır. hoş sallanmayacak. ondan da bıkacak. bizde yine öyle oldu da.

Eşim yaklaşık 5 aydır sallanan bir anakucağı almak için beni iknaya çalışıyor,bu arada bebeğim 3 aylıkBen de kesinlikle sallamaya alışırmayacağım diye kabul etmedim.Ama bu çocuk da ben inat ettikçe o da bana diş biliyo galiba.Uyanık olduğu sürece beni ayakta gezdirin diyoDünya para verip aldığım oyun halısının üzerine yatırmak ne mümkün,en fazla 5 dakika bakınıp çığlığı basıyor.

Ya bi de siz de herşeyden usanılıyor ya hani,keşke sana yakın otursaymışım diyiverdim birden,sizin usandıklarınızla bizim bebiş büyürdü...

8. Re: SALLANAN MAMA SANDALYESİ ???

Ben kullanmadım...

Çocukların sandalyesi sabitti...

Ancak sallanan bir sandalye almazdım sanırım...

Sallana sallana yemek yenir mi yahu!

9. Re: SALLANAN MAMA SANDALYESİ ???

hımmm zekice
    siz alın alın oyun halıları,salıncaklar.. birileri de yakında sizin yakınınıza taşınmak ister kesin

Arkadaşlar vallahi billahi sallanarak mama yedirmeyeceğim yahu)İkisi farklı farklı fonksiyonlar.Sallanma fonksiyonunu yemek yerken kullanmayacağıma şerefim ve namusum üzerine söz veririm.....