Arkadaşlar bugünden itibaren 37 haftalık oldum yani 37 w 1 günlük , artık bebeğim doğsa bile kuveze girmez diyorlar, tabiiki herşey Allahın takdiri , ama tıbben öyle sayılıyor.
Sat : 16 ekim başlamıştı ama ben hep 17 ekim olarak söylüyorum.normal doğum zamanı 22 - 24 temmuz arası baştan beri ölçülüp 40 hafta üzerinden hesaplanan .....
doktorum bana ayın 10 kadar beklesin yeter , sonra istediğimiz zaman alırı demişti.Daha önce sezeryan olmuş arkadaşlarım bana yazarmı, sizler kaçıncı haftada sectio olmuştunuz ,bebeğiniz kaç kilo doğmuştu, çok ağrı oluyormu?
Sütümüz hemen gelirmi, bol süt oluyormu?Ağrı kesiciler süt olmasını engelliyormu ?dikiş çok acırmı?belirteyim, doktoruma güvenim sonsuz yalnış anlaşılmasıınn, güvenebileceğim nadir insanlardan......bilgili, canayakın... benim için tecrubeler çok önemli .....
Birde humananın Still tea çayını aldım, süt yapıyormuş, süt olması için yapabileceğim ne varsa bana yazrmısınız.
ilgilenen herkese şimdiden teşekür ederim..
KORKUYORUM MU DİYE KENDİME SORUYORUM DA , KORKMAK DEĞİLDE , HANİ BEBEĞİMLE ÇOK İLGİLENMEZSEM SEZERYAN DAN DOLAYI DİYE....
sevgilerimle