2. Sayfa - Toplam 652 Sayfa var BirinciBirinci 12341252102502 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6520 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Re: LOST' cular toplaşın konuşmamız lazım

Mucizebebek yazdı:
    Biz izleyip bitireli aylar oluyor

SANA DA HHHIIIIHHH

2. Re: LOST' cular toplaşın konuşmamız lazım

Biz Lost cu değil Heroes cuyuz
    Dun aksam dvd de 23.ve son bölümü izleyip 1.sezonu bitirdik cok şukur ..Darısı 2.sezona ..Heroes u şiddetle tavsiye ederim çokkk guzel

http://tr.wikipedia.org/wiki/Heroes_(dizi)

Re: benim tahminim

sahende yazdı:

Bak şimdi kate gitmem lazım evde bekliyor dedi bu kişi sawyer idi. Cenaze cezaevindeydi ben'in cenazesiydi bence zaten ada sayesinde iyi idi adadan ayrılınca kötüledi öldü.
    ...
    Aa evet orayı hatırladım haklısın... bu durumda adadan ayrıldıklarına üzüldüklerinin bir kanıtı daha olur bu, JAck'in Ben'in ölüsüne üzüldüğüne göre.

Aslında ben Charlie'ye pek ısınamamıştım bir türlü
    Hiç üzülmedim veya üzülmiycem ölürse.

O zaman Ben'in zamanında Ada'da keşfettiği güzelliğin uğuruna estirdiği terörü Hugo mu devam ettirecek diyorsun?

Re: benim tahminim

medip yazdı:
    sahende yazdı:

Bak şimdi kate gitmem lazım evde bekliyor dedi bu kişi sawyer idi. Cenaze cezaevindeydi ben'in cenazesiydi bence zaten ada sayesinde iyi idi adadan ayrılınca kötüledi öldü.
    ...
    Aa evet orayı hatırladım haklısın... bu durumda adadan ayrıldıklarına üzüldüklerinin bir kanıtı daha olur bu, JAck'in Ben'in ölüsüne üzüldüğüne göre.

Aslında ben Charlie'ye pek ısınamamıştım bir türlü
    Hiç üzülmedim veya üzülmiycem ölürse.

O zaman Ben'in zamanında Ada'da keşfettiği güzelliğin uğuruna estirdiği terörü Hugo mu devam ettirecek diyorsun?
    Yok yok hugo'nun parası çok ya hani lotodan kaç milyon dolar para vurmuştu. Adayı bulabilmek için bir maddiyat gerekli bence işin finansal kısmını hugo halledecek. Çünki adada kötü laneti ortadan kalkmıştı şehir hayatında yeniden başlayacak ve hugo 'da adaya dönmek için elinden geleni yapacaktır.

Jack neden öyle perperişan onu anlayamadım ben hala, julietle de ilişkisi yok (tabi juliet ölmediyse).

Ha bu arada desmond hala adada kalmış olabilir mi acaba eğer kaldıysa pene desmond'u arayacaktır , bizim ekibe bir kişi daha eklenecektir adaya gidebilmek için.

idilara yazdı:
    Biz Lost cu değil Heroes cuyuz
    Dun aksam dvd de 23.ve son bölümü izleyip 1.sezonu bitirdik cok şukur ..Darısı 2.sezona ..Heroes u şiddetle tavsiye ederim çokkk guzel

http://tr.wikipedia.org/wiki/Heroes_(dizi)
    Ben sadece ortasından brzcık bakmıştım ama lost gibi sarmadı beni.

İlk bölümlerinden itibaren oturup seyretmek lazım.

Yaw bu dvdleri nerden buluyorsunuz merak ediyorum söyleyin ben de alayım .

Neyse konumuza dönelim lossstttt

Bizde Lost 3. sezonu bitireli çok oldu, ama biz download ediyoruz, USA'da oynadığının ertesi günü hemen internete düşüyor yeni bölümü, bizde gündemi orayla takip ediyos anlayacağın.

sahende yazdı:
    Şimdi akşam final bölümünü izleyen vardır aranızda mutlaka, 3. sezon final çoook enteresan değil mi.

Tahiminleri alayım şimdi ne olmuştur sizce.
    Ben hiç izlemedim bu diziyi.
    Size yetişmem kaç senemi alır? Uf yine gerildim

8. Re: LOST' cular toplaşın konuşmamız lazım

Anjinsan yazdı:
    sahende yazdı:
    Şimdi akşam final bölümünü izleyen vardır aranızda mutlaka, 3. sezon final çoook enteresan değil mi.

Sen gel Ancin'im Heroes a başla ..O sadece tek sezon ve 23 bölüm hem Lost tan bin kat güzel ..Ben Lost un 2.bölümünde uyumusum Bunu gecelerin 2 sine kadar izledim 10 gunde bitirdim

idilara yazdı:
    Anjinsan yazdı:
    sahende yazdı:

Sen gel Ancin'im Heroes a başla ..O sadece tek sezon ve 23 bölüm hem Lost tan bin kat güzel ..Ben Lost un 2.bölümünde uyumusum Bunu gecelerin 2 sine kadar izledim 10 gunde bitirdim
    İlk bölümde belli olur zaten sevip sevmeyeceğim ama o kadar çok ki nasıl seyrederim bilmem.

Hereos 'te çok güzelmiş.Onu da seyretmedim hiç.YA ben zaten son yıllarda TV falan seyredemiyorum ki...Merak ettiğim diziler vardı hepsini kaçırdım tabi.

10. Re: LOST' cular toplaşın konuşmamız lazım

Anjinsan yazdı:

Hereos 'te çok güzelmiş.Onu da seyretmedim hiç.YA ben zaten son yıllarda TV falan seyredemiyorum ki...Merak ettiğim diziler vardı hepsini kaçırdım tabi.
    Ben de tv den izleyemiyorum Hatice..Bu Heroes pazar aksamları 21 de oynamıs mesela geçen kış ben hiç izlemedim ..Kuzenim netten indirmiş o dvd yaptı ordan izledim ... Mutlaka bişi çıkıyor izlerken .. Tv den dizi izlemem için Lara nın biraz daha büyümesi ve kendi başına vakit geçirmeyi öğrenmesi gerekiyor .. Bu dvd iyi oluyor ..Reklam da yok arada..İstediğin zaman otur izle işin cıkınca kapa ..