502. Sayfa - Toplam 652 Sayfa var BirinciBirinci ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6520 sonuçtan 5.011 ile 5.020 arasındakiler gösteriliyor.

Re: 5×05 Sneak Peek #2

shushu yazdı:
    Ya Şahende, bu Lost'un oyunu nasıl? Dizi kadar zevkli mi?
    Sen PS'de mi oynuyorsun PC'de mi? PS için olanı var mı?
    İnternet'te araştır biraz, nasıl geçeceğini bulursun
    sahende yazdı:
    shushu yazdı:
    http://www.dailymotion.com/video/x8blr6_lost-5x05-this-place-is-death-sneak_creation

heheyyyy,özlediğimiz birini/birşeyi görcez
    Vaayy artık kişiliğini karekterini de ortaya koyuyor blacksmoke
    Baksana nasıl dikildi karşılarına ukala ukala
    Uzun zaman olduydu görmeyeli özlemişim.

Ya ben bu duman yüzünden lostun oyununda bölüm geçemedim biliyormusunuz. Ormana giriyorum oyunda duman
    geliyor korkumdan sazlıkların arkaasına saklanıyorum ve hiçbirşekilde bölüm geçemiyorum hehe
    Şule ps3 de oynamaya çalıştım
    Ya benim ormana girip fotoğraf makinesini almam lazım ama ormanda duman var ve ben korkumdan ormana giremiyorum
    Ne acı di mi ama gerçek , öyle laylaylom oyunlar oynarımda silahlı ya da korkunç birşey karşıma çıkarsa oynayamam.
    İnternetten bakacağım birazdan kestirme yoldan dumanla karşılaşmadan ne yapabilirim diye.

Oyun güzel, sen de bir karekter oluyorsun oyunda ama bildiğimiz karekterlerden birisi değil bir erkek var onu oynuyorsun. Hafızasını kaybediyor kazadan sonra ve yavaş yavaş hatırlıyor.

Yalnız karekterler varya birebir aynısı , zaten seslendirmelerini de kendileri yapmışlar yani dizi seyreder gibi tek farkı sen de onlardan birisin.

Pc'de de var oyunu ama ps2 de yok sadece.

Re: teori

sahende yazdı:
    Hande bak bu jack ne AS(HAS) adam di mi.
    Şahende yeri gelmişken bir fikrimi beyan etmek istiyorum Şeyda da bana katılacaktır eminim, bence dizideki en has adam gibi adam Sayid

Re: teori

handevrem yazdı:
    sahende yazdı:
    Hande bak bu jack ne AS(HAS) adam di mi.
    Şahende yeri gelmişken bir fikrimi beyan etmek istiyorum Şeyda da bana katılacaktır eminim, bence dizideki en has adam gibi adam Sayid
    Ben bilmem artık .
    Adamlar jack 'i uygun görmüş as yapmışlar

sahende yazdı:
    shushu yazdı:
    http://www.dailymotion.com/video/x8blr6_lost-5x05-this-place-is-death-sneak_creation

Ya ben bu duman yüzünden lostun oyununda bölüm geçemedim biliyormusunuz. Ormana giriyorum oyunda duman geliyor korkumdan sazlıkların arkaasına saklanıyorum ve hiçbirşekilde bölüm geçemiyorum hehe
    bismillah ! bu ne ya...dizide herşeye bir anlam bulurum aklım yatarda bi bu siyah dumana gelecek hiçbi açıklama beni tatmin etmeyecek..

arkadaşlar bu arada biz izliyoruz ya netten bölümleri...şunu farkettim jin ilk karşılaştığında fransızlarla alt yazı yoktu adamlar kendi aralarında ne konuşuyor anlamadık ben orjinal öyle sandım ama sneak peak den anlıyorum ki aslında nette ki site çevirmiyor dikkat edin bu bölümde de ne dediklerini anlamayacağız ve bu hiç iyi değil..

yazık ya jin e o şimdi bugünü yaşıyorum sanıyor bi an bi parlama olacak fransızlar toz

ilk sneak peak de http://www.dailymotion.com/related/x8blr6_lost-5x05-this-place-is-death-sneak_creation/video/x8blmd_lost-5x05-this-place-is-death-sneak_creation

iki şey soracağım; orada sun bişey diyor if....you jin would still be alive (eğer sen...yapmasaydın jin hayatta olacaktı gibi birşey ama " ne yapmasaydın" orayı anlamadım)
    birde benjamin jin in hayatta olduğunu sana kanıtlayabilirim diyor acaba nasıl kanıtlayacak

şimdi bu locke lar jinle karşılaşınca kendilerini eski zamanda sanıp konuşmazlar yaklaşmazlar da adama )))

neyse zaten izleyeceğiz

şimdi

kate aaronla ilgili tantanadan kaçmak için
    sun jin le kavuşmak için
    jack vicdan azabından kurtulmak için
    hugo zaten aklı pek sağlam değil, adada olmak istediği için
    Sayid ne için dönecek acaba??

handevrem yazdı:
    sahende yazdı:
    shushu yazdı:

Ya ben bu duman yüzünden lostun oyununda bölüm geçemedim biliyormusunuz. Ormana giriyorum oyunda duman geliyor korkumdan sazlıkların arkaasına saklanıyorum ve hiçbirşekilde bölüm geçemiyorum hehe
    bismillah ! bu ne ya...dizide herşeye bir anlam bulurum aklım yatarda bi bu siyah dumana gelecek hiçbi açıklama beni tatmin etmeyecek..

arkadaşlar bu arada biz izliyoruz ya netten bölümleri...şunu farkettim jin ilk karşılaştığında fransızlarla alt yazı yoktu adamlar kendi aralarında ne konuşuyor anlamadık ben orjinal öyle sandım ama sneak peak den anlıyorum ki aslında nette ki site çevirmiyor dikkat edin bu bölümde de ne dediklerini anlamayacağız ve bu hiç iyi değil..

yazık ya jin e o şimdi bugünü yaşıyorum sanıyor bi an bi parlama olacak fransızlar toz

ilk sneak peak de http://www.dailymotion.com/related/x8blr6_lost-5x05-this-place-is-death-sneak_creation/video/x8blmd_lost-5x05-this-place-is-death-sneak_creation

iki şey soracağım; orada sun bişey diyor if....you jin would still be alive (eğer sen...yapmasaydın jin hayatta olacaktı gibi birşey ama " ne yapmasaydın" orayı anlamadım)
    birde benjamin jin in hayatta olduğunu sana kanıtlayabilirim diyor acaba nasıl kanıtlayacak

şimdi bu locke lar jinle karşılaşınca kendilerini eski zamanda sanıp konuşmazlar yaklaşmazlar da adama )))

neyse zaten izleyeceğiz

şimdi

kate aaronla ilgili tantanadan kaçmak için
    sun jin le kavuşmak için
    jack vicdan azabından kurtulmak için
    hugo zaten aklı pek sağlam değil, adada olmak istediği için
    Sayid ne için dönecek acaba??
    çoğu şeyin cevabını en erken yarın öğreneceğiz artık.Ama ben de bu dumanı bize nasıl açıklayacaklarını merak ediyorum.
    Hoş zaman yolculuğuna inandığımıza göre
    Açıklamaya da inanırız artık hehehu

Re: 5000

Günaydın arkadaşlar.
    Bu akşam izleyebileceğiz lostun yeni bölümünü.

güzel bir bölüm bizi bekliyor arkadaşlar...

Yeni bölümü seyrettim.
    Ağzım açık seyredemedim maalesef, şaşırdığım tek bir sahne oldu.
    Ya yavan bir bölümdü, ya da o kadar çok teori duyuyorum ki artık hiçbirşeye şaşırmaz oldum
    Bakalım siz ne düşüneceksiniz merak ediyorum.

kara duman diymi