652. Sayfa - Toplam 652 Sayfa var BirinciBirinci ... 152552602642650651652
Toplam 6520 sonuçtan 6.511 ile 6.520 arasındakiler gösteriliyor.

Re: !!!!!!!!! L O S T !!!!!!!!!! THE END

Final beni hayal kırıklığına uğratmadı, herşey rüya çıksaydı hayal kırıklığı olacaktı benim için. Ama havada kalan çok şey oldu, bir sürü soru işareti, keşke biraz daha detaya girselerdi. Yinede "LOST"un yeri hep ayrı olacak benim için.

2. Re: !!!!!!!!! L O S T !!!!!!!!!! THE END

bitti lutfen olmasın dedıgım bır sondu ama bunu yazabılmısler napalım.sonu toplayamadılar yada bız dızıyı cok abarttık degısıkler anlamlar cıkardık,
    Ben de merak edıyorum penny neden yanlarımdaydı?ole veya bole bı son bız behlul le ezel le ugrasırken 6 yıldır tum dunyayı konusturdular.unutulmaz bı dızı olacak her zaman.

ne yani..bu mudur..ya da nedir-modundayım ben.

tüm hissiyatım bundan ibaret 6 sene sonra!

ben okuyacaktim bu forumu. bitti mi yani katil kimmis uşak mi sayid olmesin de ne olursa olsun. ben 4.sezonda biraktim lostu. yaşasın sayidler!!

blueblue yazdı:
    ben okuyacaktim bu forumu. bitti mi yani katil kimmis uşak mi sayid olmesin de ne olursa olsun. ben 4.sezonda biraktim lostu. yaşasın sayidler!!
    katil bahçevanmış, yaa şaşırdın di mi

sayid ilk ölen oldu, benden duymuş olma ama..

medip yazdı:
    blueblue yazdı:
    katil bahçevanmış, yaa şaşırdın di mi

sayid ilk ölen oldu, benden duymuş olma ama..
    yok sayid oldukten sonra zaten ben diziden koptum hani final falan ya sayid megersem ölmemiş olsun, cadi onun esmer tenini, edeleli kollarini kıskansın geçiçi zehirli elma vermis olsun, eline çıkrıgın ignesi batsin 100 yil uyumus olsun falan istemistim. yani geri dönsün. gerisi naparsa yapsin

7. Re: !!!!!!!!! L O S T !!!!!!!!!! THE END

Birkaç sorum var herkes gibi
    Dharma girişim neydi ne işe yaramıştı cehennemdeki bir şirketmiydi?
    Peni neden ölülerin arasındaydı
    Doktorun mavi gözlü çocuğu kimdi?
    Onların hepsi ölü ise neden sadece hügo ölülerle konuşabiliyordu?
    Ambarda yazan numaralar Hügo'nun piyango biletinde çıkan numaralardı onun anlamı neydi?
    Adadaki kanserli kadınceğiz adada iyileştiğini söylüyordu ada herkesi iyileştirebiliyordu ama ölüler iyileşirmiydi?
    Bir de adadaki yerli halk vardı diğerleri dedikleri onlar ne oldu?
    Manyetik alan neydi?
    Uçağa binip ayrılanlar dizinin son bölümünde ne oldular tekrar mı uçak düştü?
    Ada cehennem ise diğer hayatlar vardı hani doktor hastanede sowyer dedektif falan orası hangi dünya ya da hangi boyuttu ?
    Ada yine cehennem ya da öteki taraf ise herneyse adada da ölenler vardı onlar hangi boyuta geçti?
    Yakın takipçisi olduğum bu diziden böyle türk filmi gibi gerzekçe bir son beklemezdim aceleye getirilmiş ya da çok karışmış seneryo içinden yazanlarda çıkamamış.
    Onlar oyuncusundan çaycısına kadar zengin olurken biz 6 sene uyutulduk mu?
    Daha çok sorum olacak arkidişlerim.

Su yoruma cok guldum :

6 yil boyunca "Kate, Jake'e kaldi" bunu mu bekledik?

serpil-cevher yazdı:
    Birkaç sorum var herkes gibi
    Dharma girişim neydi ne işe yaramıştı cehennemdeki bir şirketmiydi?
    Peni neden ölülerin arasındaydı
    Doktorun mavi gözlü çocuğu kimdi?
    Onların hepsi ölü ise neden sadece hügo ölülerle konuşabiliyordu?
    Ambarda yazan numaralar Hügo'nun piyango biletinde çıkan numaralardı onun anlamı neydi?
    Adadaki kanserli kadınceğiz adada iyileştiğini söylüyordu ada herkesi iyileştirebiliyordu ama ölüler iyileşirmiydi?
    Bir de adadaki yerli halk vardı diğerleri dedikleri onlar ne oldu?
    Manyetik alan neydi?
    Uçağa binip ayrılanlar dizinin son bölümünde ne oldular tekrar mı uçak düştü?
    Ada cehennem ise diğer hayatlar vardı hani doktor hastanede sowyer dedektif falan orası hangi dünya ya da hangi boyuttu ?
    Ada yine cehennem ya da öteki taraf ise herneyse adada da ölenler vardı onlar hangi boyuta geçti?
    Yakın takipçisi olduğum bu diziden böyle türk filmi gibi gerzekçe bir son beklemezdim aceleye getirilmiş ya da çok karışmış seneryo içinden yazanlarda çıkamamış.
    Onlar oyuncusundan çaycısına kadar zengin olurken biz 6 sene uyutulduk mu?
    Daha çok sorum olacak arkidişlerim.
    adadaki kanserli kadıncağızın iyileşmesi ile jonh lock'ın iyileşmesi aslında bence filmdeki tek anlamlı gelişme,bunu da finali kabul edilir yapan tek sebeptir: ölüler hasta olamaz, ölüler sakat olamaz, acı çekemez.

senin gibi bir sürü soru da benim aklımda dönüp durdu.

başından beri gelişen bir sürü olayları bir nedene bağlamak yerine sürekli yeni yeni sorular sordurarak önceki merak uyandıran gelişmeleri unutturdular, akıllıca biryöntem aslında, dizinin izlenebilirliğini devam ettirmek adına.

sonra duman adayı terk edebilseydi nolurdu? neden terk etmemesi bizimkilerin yararınaydı?

widmore neyi önlemeye çalışıyordu duman'ı adada tutup bizimkileri adadan kuratmaya çalışarak.
    madem kurtaracaktı adada kalamlarına neden çaba gösterdi dizi boyunca?

oooof of bu boşluk nasıl neyle dolacak