1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 45 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
  1. EVVETT.. sonunda geldim, nöbetçiyim..sitedeyim..

evet efenim,

kaç gündür yazacak-paylaşacak o kadar çok şey birikti ki.. ööyle baktım durdum anca ekrana.. zati zaman da kısıtlıydı.. kendimi çocuk sağlığına verdim gitti.. lakin şiştim de hani bugün itibariyle nöbetçiyim, canımın içi veletlerim izin verdiği kadarıyla sizinle birlikteyim. online doktor .. hadi bakalım..

urla'da çocuk ileri yaşam desteği kursu var idi. evden kaçtım gibi bişi oldu çalılıklar arasında sıçrayarak kayboldum.. öyle bir bunalmışım ki sürekli aynı temponun içinde koşturmaktan , güzelim urla'nın güzelim "karantina adası'nda" [gerçekten adı bu ] kendimizi bilgiye , ne yalan söyliim ki beslenmeye ve oksijene vurduk. denize vuramadık çünkü ders çalıştık sürekli (bikini getirmemiştik..düşüncesizlik işte..)
    bana gerçekten katkısı oldu.bilgi-beceri ve dinlenme-kafa dağıtma anlamında..ammaaa değerinizi biliniz ki " aceba acil bişey var mı? gidiom ben diye bişiler yazmış mıydım? tüh internet de yok ki burada... deyip durdum.

sonra efendim.. e tabii ki döndüm..adoş tüm kılıçlarını kuşanmış beni bekler..aman bi ağlamalar, bi mızırdanmalar, bi ağlaklanmalar..alem ettik kallem ettik ..yok..haftasonu adoş..etti yani. neyse tam ben "allahım bu çocuk hep böyle mi olacak şimdi?" diye dellenme aşamasına gelmişken..toparladık..şimdi normale geldik geleceğiz arası bi yerlerdeyiz..

tüm bu sinir harplerinin ortasında (cumartesi gecesine tekabül eder) gece yemek yapmaya bile hal kalmamış, adoş hanımı güç bela uykuya ikna etmiş, ısmarlanan yemekler anca gelmiş iken.. hüso nerde?.................yok..........
    güzelim hayvan..sen git..kendini 3.kattan aşağıya at..birileri bulsun..yakındaki (bizim) veterinere götürsün.kapalı olunca,yakındaki(hüsoyu aldığımız) pet-shopa bıraksın.eççekler,tanımazdan gelsin,içerde bi kafese koysunlar.sen ara ara tüm numaraları , bi türlü sahibine ulaşama..kafayı kır..ağla dur.."ölmeyeceği varsa da ölür o şimdiiii...naapcak bütün gece ordaaa...kanaması da olmuştur onuuuuunn..."diye için patlasın. sabah kapısına dikil,sağ ön dişi kırılmış,e haliyle dudağı patlamış,burnu kanamış ve tabii ciddi şekilde salaklamış kedini kucakla feterinere koş.."aaa bizim yaptığımız muayenenin aynısı"de. röntgeni çekilsin."aa aynı bizim filmler.burası mastoid alan değil mi? "diye şaşır. bi daa muayeneye gitmemeye karar ver.paraları bayıl.eve dön.

Şimdi kardioloji servisinde nöbetçiyim. Canım sıkıldı çok aslında pek bi enerjiktim bugün (inanmayın siz yine  ) çok kötü bebeler var yaa.hele birinin annesi oturmuş başına ..izliyor..çaresiz..amaaan..kötü oldum dedim ya. Yapılmaz bu bizim iş..yapılmaz..

Re: EVVETT.. sonunda geldim, nöbetçiyim..sitedeyim..

Hoşgeldinnn

Birileride beni şu yaşam destek kurslarına göndrse yaa aynen öyle zıplaya zıplaya kaybolurum valla arkamda hiç iz bırakmadan ama biraz daha bekliyim sen beni göcek e götürcen nasıl olsa

Kimbilir çipilek adoş neler yaptı pisiciğe hayvancık attı kendini aşağılara düşünmek bile istemiyorum bu gün Oğuzda sokakta bi kediye cips yedirmek isterken üstüne düştü, kedi ne olduğunu anlayamadı Oğuzu tırmalamak istedi oğuz bi çığlık ben bi çığlık öyle salakça bi şey yaşadık

Sen yokkene benim kakalak kocada ameliyat oldu, dahada bi kakalak oldu 2 hafta daha sürecek bu eziyet, yaa dr hanım bak beterin beteri var, senin hiç değilse nöbetlerin ve kaçabiliyosun

3. Re: EVVETT.. sonunda geldim, nöbetçiyim..sitedeyim..

Yasko yazdı:
    ... biraz daha bekliyim sen beni göcek e götürcen nasıl olsa

Kimbilir çipilek adoş neler yaptı pisiciğe hayvancık attı kendini aşağılara .i...

Sen yokkene benim kakalak kocada ameliyat oldu, dahada bi kakalak oldu ...
    gel güzelim gel..tamam ben ağlamıycam sen ağla....
    ..da göcek nerden çıktı kıs? tamam , kaçacaktık ta..yer belirlemiş miydik? böyle aleni kaçmasak?

kakalak kocaya sen, iyi olunca kendini bi kakala..pişman olsun..

4. Re: EVVETT.. sonunda geldim, nöbetçiyim..sitedeyim..

hosgeldin tunacim, hüsoya gecmis olsun

umarim biraz daha iyidir

5. Re: EVVETT.. sonunda geldim, nöbetçiyim..sitedeyim..

01zeynep yazdı:
    hosgeldin tunacim, hüsoya gecmis olsun

umarim biraz daha iyidir
    valla ertesi gece parmağımı kemiriyodu..iki de topla filan oynayınca, koca kafalı koca "hah, biti kanlandı bunun" yorumunu patlattı.

hoşbuldum tatlım

6. Re: EVVETT.. sonunda geldim, nöbetçiyim..sitedeyim..

Hosgeldiniz. Yazilariniz cok hos.Insanin yuzunde bir gulumseme beliriveriyor okurken.

Ama son paragrafiniz okurken ben de huzunlendim. Buyuklerin rahatsizligi bile insani uzerken, el kadar bebeleri o halde gorup bir de anneleri onlar icin cirpinirken orada olmak gercekten berbat olmali. neyse ki sizin gibi tatli dilli guler yuzlu buir dr. lari var. Biraz olsun neseleri yerine geliyuordur sizi gorunce.

Sevgiler

By the way:Huso ya da gecmis olsun. Sizin kizin basina annenin yoklugu da vurunca, fazlami yuklenmis garibana ne? Zvallicik tek kacisi intiharda buldu sanirsam

Re: EVVETT.. sonunda geldim, nöbetçiyim..sitedeyim..

Hoşgeldin

Yaşadıklarını anlatma tarzın ve burada olman çok hoşuma gidiyor ne bileyim sanki güvendeymişim gibi.

Geçen gün seni 4 gözle aradımdı Ama yoktun
    Benim küçük cadı huluopla jimlastik denemeleri yaparken(iksini de doğru mu yazdım acaba?) küt diye bir düştü ki mutfaktan koşarak geldik ağlayıp durdu önce doktorumuzu arayacağıma seni aradım nette
    Neyse ki yüreğimizi ağzımıza getirecek anlar yaşadıktan sonra doktorunu aradık da birşey olmayacağını anladık.
    Şu anda kendisi maşaallah tüm azgınlığıyla iş başında.(çok şükür

Bu arada Adoş Hanım sana ceza vermiş sen nasıl bırakır gidersin beni diye ama ne yapsın annesi özlemiş de ondan

Hüso'ya da geçmiş olsun, yazık valla içim acıdı başına geleni okuyunca

Evet haklısın senin meslek çok zor ama bir o kadar da kutsal, kolay gelsin

8. Re: EVVETT.. sonunda geldim, nöbetçiyim..sitedeyim..

güzel yorumunuz için teşekkür ederim. . .

serpil-hale-hande yazdı:
    ..

By the way:Huso ya da gecmis olsun. Sizin kizin basina annenin yoklugu da vurunca, fazlami yuklenmis garibana ne? Zvallicik tek kacisi intiharda buldu sanirsam

valla ben de tamamen aynı şeyi düşüdüm.ama ada'yı neyle tehdit edeceğimi düşünüyorum bu sıra..

"kızım bak.eğer kedinin canını acıtırsan,bizim evimizden gider.sevemeyiz bi daa" desem.
    oh..canına minnet çipileğin. annesini tüylü bi dört ayakla paylaşmamış olur..

"kızım bak.eğer kedinin canını acıtırsan,bizim evimizden gitmek zorunda kalırsın"
    yemez heralde..

9. Re: EVVETT.. sonunda geldim, nöbetçiyim..sitedeyim..

didem72 yazdı:
    ....

Yaşadıklarını anlatma tarzın ve burada olman çok hoşuma gidiyor ne bileyim sanki güvendeymişim gibi.

Geçen gün seni 4 gözle aradımdı Ama yoktun .....
    yaa .. işte bak..demedim mi?...acil durum..

bundan sonra kongre-kurs falan..gitmeden haber vereceğim..
    daha dingin,ağır oturaklı oyunlar oynansın..ne o hulohup filan.. (göğsüm kabardı,yanaklarım kızardı amma ne yalan söyliim )

10. Re: EVVETT.. sonunda geldim, nöbetçiyim..sitedeyim..

tuni yazdı:

"kızım bak.eğer kedinin canını acıtırsan,bizim evimizden gitmek zorunda kalırsın"
    yemez heralde..
    yemez anacim yemez, sen bidahaki sefere kogreye falan gittiginde, hüsoyu emin ellere emanet et