5. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 345
Toplam 42 sonuçtan 41 ile 42 arasındakiler gösteriliyor.

Re: Kocama gicik oldum

[quote]
    Tülin-Hazar yazdı:
    camomile yazdı:
    ya aslinda biz gittimizde yarisnida disardan aliyor kadin dogru diyrosun,bizden ne yapsam acaba :roll:

menemen ohhh mis gibi pul biberi de koydunmu acılı acılı bandır bandıra yesinler füs tam bizim usul işte
    Bu arada füss benimki aynı zamanda masada çorba bitmeden ,yemek ,yemekbitmeden tatlı isteyen cinsten.Kola ,ayram ,çay hepsi masadadır aynur ?abiye kola versene der bende yıldırım masada alda doldur hayatım derim burnumdam çıkan dumanlar görünürmü bilmem. Yada masada olmayan ama sırası gelince benim koyacağım bir şeyi ister artık yabancı değillerse sus be adam sus yada kalk kendin yap srvisi derim oda bana kızar tabii

Re: Kocama gicik oldum

Hakkaten gicik ya...

Yemekleri genelde kocam yaptigi icin boyle surprizleri olmuyor bana

Birde yeni bir kadin buldum... Daha once Lubnanli bir ciftin yaninda calismis. Buna yemek yapmayi ogretmisler, yaprak sariyor, firinda tavuk falan yapiyor...

Yarin geliyor, yaprak sardiracagim. Icini ben hazirlayacagim, sarmasini o yapsin. Deneme amacli...

Sende kasma kendini, git hazir birseyler al, olsun bitsin

Benzer Konular

1. ya cocuk isimlerinin oldugu forumu bulamiorum gicik oldum biri link versin
    Konuyu Açan: Kozmik baslikli kiz, Forum: Genel Forum.
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 10 Haziran 2008, 22:06
  2. iki konu var gicik oldum ben hakliyim tarik diil!!!allaaa allaaaaaaaaaaaaaaa
    Konuyu Açan: Kozmik baslikli kiz, Forum: Genel Forum.
    Cevap: 39
    Son Mesaj: 01 Şubat 2008, 20:36
  3. En gicik reklamlar..
    Konuyu Açan: Linde, Forum: Genel Forum.
    Cevap: 32
    Son Mesaj: 02 Haziran 2007, 16:33
  4. Taylan'in ogretmenine gicik oldum! Bastan beri olmustum zaten!
    Konuyu Açan: bilmemgerek, Forum: Genel Forum.
    Cevap: 9
    Son Mesaj: 07 Ekim 2006, 06:53
  5. cok gicik ve sinirliiyim
    Konuyu Açan: PENGUIN, Forum: Genel Forum.
    Cevap: 27
    Son Mesaj: 05 Ekim 2006, 00:25