Yok yok, ben beceremiyorum bu isi... Haftasonu topluyorum temizliyorum saliya gelmeden i her yer daginik, mutfak karmancorman olmus oluyor. Utuler de cabasi...
Her aksam en az 1 saatimi ayirmaliyim duzenli tertipli olmak icin...

Bir de giderek bu konuda hasta oluyorum galiba bundan korkuyorum. Yani hem yapamiyorum (yetisemiyorum) hem de kafam surekli evde sunu da yapsam bunu da yapsam diye...

Biliyorum pek cogunuz “yardimci al”diyecek ama bunun icin esimin islerinin duzelmesini bekliyorum. Benim kazancimla buna imkan yok..

Neyse sonuc olarak, duzenli, temiz, tiziz ve ev islerinden iyi arkadaslara soruyorum; var mi bu isin puf noktalari? Daha az yorularak nasil daha duzenli tertipli ve tertemiz bir evim olur benim de?

-----------
olurmus olurmus... televizyonu acmadan islere girisirsen olurmus. sali aksami baktim seyredecek bisi yok, yemek yerken bir iki haberlere baktiktan sonra kapattim zimbirtiyi
ondan sonra ver elini oturma odasının daginikligi. ver elini mutfak. arada Ilgaz'i uyutmaca. sonra gelsin yatak odasi... oohh beee.
bu aksam da yaprak dokumu reklam arasinda banyoyu sartlar surtlarim olur biter

---- oyle iste one cekeyim dedim, hem de gelismelerden haberdar edeyim, cok merak ediliyorsa diye