Daha önce konu başlığı altında ilgili forum açıldıysa kusura bakmayın.
Kaçırmış olabilirim.

Bugün ufaklığı dr a götürdüm. Üst solunum yolu enf. bir sürü ilaçlar başladık bismillah. Henüz 5 aylık. Abimiz yuvadan taşıdığı mikropları ufaklıkla tanıştırdı.

Büyük için de önlem olarak ;
Marnys Propolmar (Propolis ve Ekinezya Şurubu) önerdi. İlk defa kullanıcam, aldık bugün eczaneden. İnternetten araştırdım faydalı bir şeye benziyor sanki. Kullanan varsa lütfen bana biraz bilgi rica ediyorum.

Propolis ve ekinezya şurubu *Bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudun enfeksiyonlara karşı korunmasını sağlayan doğal besin takviyesidir. *Vücut direncinin zayıfladığı dönemlerde, bağışıklık sistemini güçlendirici olarak görev alır. Vücut direncini arttırarak vücudu enfeksiyonlara karşı korur. Sonbahar ve kış aylarında grip, nezle ve soğuk algınlığından kaynaklanan hastalıkların belirtlilerini hafifletir. Bakteriyel ve viral enfeksiyonlar Xip 0 a karşı önlem olarak özellikle tavsiye edilmektedir. *PROPOLMAR şurup: bal, propolis, ekinezya, arı sütü, c vitamini, çinko ve mentol içerir. Bileşenleri, sinerjik etki oluşturacak şekilde özel olarak formüle edilmiştir. Balın rahatlatıcı etkisi, propolisin antimikrobiyal özelliği, ekinezyanın bağışıklık sistemini güçlendirici etkinliği, arı sütünün besleyici katkısı, c vitamini’nin antioksidan özelliği, çinko’nun enzim aktivatörü (kofaktör) rolü ve Mentol’ün balgam söktürücü özelliklerini tek bir preparatta kombine halde bulundurur. Böylece, propolmar şurup; bağışıklık sistemi güçlendirici, antibakteriyel ve antienflamatuar özellikleri bir arada bulunduran doğal bir besin takviyesi olarak tavsiye edilmektedir. Antibiyotiğe olan gereksinimi azaltır. Sıvı bir destek olmasından dolayı tüm yaş gruplarınca rahatlıkla kullanılabilir. Kimyasal maddelerin ve katkı maddelerinin hiçbirini içermeyen, tamamıyla doğal bir üründür.