Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.
    savaşların, sınırların, sınıfların olmadığı hayal ülkesinden

ÇOK ÜZÜLÜYORUM

Ergenlikmi nedir bilmiyorum bunun adı amaa
    çok üzüyor Serra beni

hemen herseye parlıoor
    sonrasıda üzülüyor biliyorum ama
    içsesini dinlemiyor olumsuz birsey olduğu zaman

buda beni çok kırıor

fevri davranmaktan kendini alamıyor sonrasında çok üzülüyor neden böle bağırdım sölendim diye amaa
    amaa
    kalbim kırılıor
    hemde çook
    hep odak olmak istiyor çevresinde arkadaşlarında olaki biri kafasını yana çevirdiği zaman bozuluyor
    gözönünde olacak herkes ağam serra paşam serra diyecek ondan mutlusu yok ama hayat böyle değilkii

anlattığım zamanda hı hıı deyip geçiyoor
    nerden biliyorsun diyoor

Allah sanada senin gibi bir çocuk versin diyorum bazen sonra kendime kızıyorum o çocuk daha diyorum amaa
    ama amaaa
    çocuk da değil 14 bitti 15 oldu

sıkıldım konuştum zaman anlattığım zaman nerden biliyorsunki lafından
    başkalarının aileleri ile kıyaslanmaktan üstelik kıyasladığı kişileri de biliyorum yemin ederim serra onlardan çok ama çok daha iyi durumda aile olarak
    işte diyorum bazen bak şu şu da üzülüyor senin bu durumuna neden anlatıyorsun onlara ne diyoor buda üzüyor beni

diyorum ya çok fevrii

uzman muzman demeyin bana işe yaramıyooo
    daha doğrusu bu serranın iç hesaplaşması
    uzman da benim gibi düşünüyor ama çözüm serranın elinde bunu yapabilecek olan Serra ama yapmıyoo yapamıyor yapmak istemiyoo
    üzülsede sonrasında olumsuz anda söylenmeye bağırmaya devam edioo

bize ne diyebilirsiniz
    kendi kendime söylendiim ben işteee
    çok daralmışım galiba son günlerdeee

Re: ÇOK ÜZÜLÜYORUM

S.E.S yazdı:
    Allah sanada senin gibi bir çocuk versin diyorum bazen
    bu laf annelerin çocuklarına söylediği klasik laflardan sanırım.

bende çok duymuştum zamanında.

bende o yaşlarda aynı anlattığın gibi bir kızdım. kimseyi takmam kafama göre hareket ederdim. sonrada üzülürdüm ama yine yapardım. babannem bana derdi ki " senden nasıl eş nasıl anne olucak bilmiyorum " ama oldu hemde güzel oldu

gelip geçici bir dönem

şimdi kendime bakıyorumda o günlerimden eser yok hanım hanımcık bir hatun oldum.

3. Re: ÇOK ÜZÜLÜYORUM

Ben de cok cabuk parlardim. Hala da oyleyim Sibel.

Tabii yasin verdigi olgunluk ve tecrubeler ile cabuk parlamanin bir iser yaramadigini, sadece kendini ve cevrendekileri kirdigini anliyorsun. Daha bir sakin oluyorsun.

Ben diyorum ki sana da senin gibi cocuk versin deme Serra'ya. En sinir oldugum seydir benimde. Cok karisiyorsan biraz karismamaya calis. Ben annem birsey yap dediginden yapacagim varsa da inadimdan yapmazdim.

Hala cok genc 15 yas nedir ki? Insan yasayarak ogreniyror, annem soyleyince birinden girer oburunden cikardi ama yaptigim hatalar bana iyi ders verdi, unutmadim, ogrendim.

Cocuklarimiz hata yapip aci cekmelerini istemiyoruz elbette ama birak hata yapsin. Ogrenecek, daha cok genc.

4. Re: ÇOK ÜZÜLÜYORUM

Sibel,

Ne diyeceğimi bilemedim arkadaşım...

Bununla başedecek bir önerim olamayacak sana...

Konu ciddi,kafam dağınık...

Öne çekeyim de bir önerisi olan arkadaşımız olur belki.

Sibelcim, mucizevi birşey olsa da önerebilsek keşke. O yaşlarda çocuğu olan çok aile yaşıyor benzer şeyleri sanırım. Benim söyleyebileceğim tek şey sevgi ve sabır.

Onun fevri davrandığı anlarda umursamaz davranmayı denesen. Kendimden hatırlıyorum annemi kışkırtmak için özellikle onu yaralayacak ne varsa onu yapar söylerdim. En çok ben mi istedim bu dünyaya gelmeyi, bana mı sordunuz lafına deli olurdu mesela (çok üzmüştüm ben de annemi).

Umarım daha hafif atlatabilirsiniz bu dönemi.

Benzeri şeyler bizim evdede var...Kelin ilaçı olsa başına sürermiş gib yanii....
    Bizimde bu sene dersler çok kötü ben hergün üzülürken Anıl
    bana üzülme anne daha ilk dönemin ilk yazılıları diyor...
    Bu kadar rahat ve geniş olmasıda beni deli ediyor...

zamanla oda herşeyi anlayacaktır annesi .ama malesef biz anneler sabırsızız tabi haklı olaraktan inan benim 10 yaşındaki oglum bile zaman zaman fevri olabiliyor.bizlerde öyle degilmiydik büyüdükçe oda herşeyi anlıyacaktır umarım .