2. Sayfa - Toplam 901 Sayfa var BirinciBirinci 12341252102502 ... SonuncuSonuncu
Toplam 9009 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Re: Çeteye son hatırlatmamdır (Rowling çetesi)

ladybug yazdı:
    harry_potter yazdı:
    Sayfanın tam adını hatırlamıyorum ama orlandostudyo gibi birşeydi sanırsam ben eşimin dükkanında onu açar öyle çalışırım çünkü fon müziği çok güzel.
    Burada ne demek istedigini anlamadim Burcin yaw.
    Müzikten bahsettin ya. Ben de müziğini seviyorum. orlandostudyo diye bir site var. Yazılar var içinde (ingilizcem olmadığı için ne yazdığına dair fikrim yok) fakat fonda çalan müzik Harry Potter'a ait. Çalıştığım firmada müzik yasak olduğu için eşimin dükkanında otururken mutlaka o siteyi açarım, müziğini dinlemek için.

SeL@y yazdı:
    Son kitapta ben biraz dagildim,ara kopuslarim oldu,nereye gidiyoruz boyle dedigim anlar..
    Kafam cok doluyken okudugumdan mi bilmiyorum ama yine de keyifliydi.

Devami gelebilir diye bir haber okumustum sanki,var mi konu hakkinda bilgisi olan? Yani devami niteliginde mi yoksa baska bir hakiyeye mi baglayacak?
    Yazacağım dedi, önümüzdeki 10 yıl içinde ama ekledi "ama koca bir eğer yazarsam var" diye.

3. Re: Çeteye son hatırlatmamdır (Rowling çetesi)

SeL@y yazdı:
    Son kitapta ben biraz dagildim,ara kopuslarim oldu,nereye gidiyoruz boyle dedigim anlar..
    Kafam cok doluyken okudugumdan mi bilmiyorum ama yine de keyifliydi.

Devami gelebilir diye bir haber okumustum sanki,var mi konu hakkinda bilgisi olan? Yani devami niteliginde mi yoksa baska bir hakiyeye mi baglayacak?
    Kitabin devami yok Selay'cim. Ama sozluk gibi birsey hazirlayacakmis birkac sene icersinde. Kesin tarih belli degil.

lexion diye bir websitesi sozluk isini yapmak istedi ama onlari dava etti Rowling. Henuz sonuclanmadi dava.

Ayrica yeni bir cocuk kitabi yaziyor. Ne zaman cikacagi belli degil.

savaşların, sınırların, sınıfların olmadığı hayal ülkesinden

saara yıldırım ve ses arkadaşlarım

saara yıldırım ve ses arkadaşlar

neye tepki verdiğinizi anlamadım. Şurada şakalaşıyoruz, eğleniyoruz. Bu sitede ilk defa yapılan birşey değil.

Acep nedir söylemek istediğiniz, keşke kelimelerle ifade etseydiniz. Kendimce anlam çıkarıp cevap yazdım ama yanlış mı yaptım onun da stresi bastı beni şimdi.

6. Re: saara yıldırım ve ses arkadaşlarım

Benim yazdiklarima yapiyorlardir Burcin'cim. Bilgim fena sayilmaz Harry Potter konusunda.

Sasirmis olabilurleeeer.

7. Re: Çeteye son hatırlatmamdır (Rowling çetesi)

harry_potter yazdı:
    ladybug yazdı:
    harry_potter yazdı:
    Sayfanın tam adını hatırlamıyorum ama orlandostudyo gibi birşeydi sanırsam ben eşimin dükkanında onu açar öyle çalışırım çünkü fon müziği çok güzel.
    Burada ne demek istedigini anlamadim Burcin yaw.
    Müzikten bahsettin ya. Ben de müziğini seviyorum. orlandostudyo diye bir site var. Yazılar var içinde (ingilizcem olmadığı için ne yazdığına dair fikrim yok) fakat fonda çalan müzik Harry Potter'a ait. Çalıştığım firmada müzik yasak olduğu için eşimin dükkanında otururken mutlaka o siteyi açarım, müziğini dinlemek için.
    Tamam anladim simdi.

Podcastte muzik yok. the leaky cauldron'un kuruculari sohbet ediyorlar kitaplar ve filmler hakkinda. Benim gibi catlaklar yane.

Birkac kere J.K. Rowling konuk oldu falan. Zevkli birsey ( bana gore tabii ).

Ne demek bana göre. Ayrım gayrım mı yapıyorsun sen bakiim. Biz sabırla birbirimizi bekledik, şimdi tam zamanı geldi bana göreymiş.

Devamını yazacağına dair yazıyı bulup forward edeceğim sana. Çok zaman sonra ama harry potter 8'i yazacağım dedi.

Hayran sitelerinden bulurum ben onu.

Kuidik (doğrusunu siz yazın alla alla) Mayaların bir oyunu biliyor muydunuz arkadaşlar, 2 ay evvel mayalarla ilgili dvd izlerken rastladım.

Bu arada isimlerin çoğu tabiki Yunan mitolojisinden.

Hermonie= Agamemnunun kızı

9. Re: Çeteye son hatırlatmamdır (Rowling çetesi)

harry_potter yazdı:
    Ne demek bana göre. Ayrım gayrım mı yapıyorsun sen bakiim. Biz sabırla birbirimizi bekledik, şimdi tam zamanı geldi bana göreymiş.

Devamını yazacağına dair yazıyı bulup forward edeceğim sana. Çok zaman sonra ama harry potter 8'i yazacağım dedi.

Hayran sitelerinden bulurum ben onu.

Kuidik (doğrusunu siz yazın alla alla) Mayaların bir oyunu biliyor muydunuz arkadaşlar, 2 ay evvel mayalarla ilgili dvd izlerken rastladım.

Bu arada isimlerin çoğu tabiki Yunan mitolojisinden.

Hermonie= Agamemnunun kızı
    8. kitap yok Burcin'cim yani Harry Potter serisinin devami olarak yok. Ben kendi agzindan dinledim. Yok artik bitti.

Sadece sozluk, ansiklopedi gibi birsey yapacak ama ne zaman yapacagi belli degil. Uzun surecek dedi.

Quidditch oyununu hicbir yerden etkilenmeden yazdigini soyledi ayrica

savaşların, sınırların, sınıfların olmadığı hayal ülkesinden

yok yok
    siz rahat olunn
    ben bu kadar bilgiyi ulaşabilmenize şaşırdıım
    ne bileyiim bana göre bir kitaptanibaret harry potter

hatta çizgi film gibi geldi hep hoş izlemedim bilee
    ben korkarıım öyle büyücüden falan
    ona şeetmiştim ben