3. Sayfa - Toplam 901 Sayfa var BirinciBirinci 123451353103503 ... SonuncuSonuncu
Toplam 9009 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Re: Çeteye son hatırlatmamdır (Rowling çetesi)

S.E.S yazdı:
    yok yok
    siz rahat olunn
    ben bu kadar bilgiyi ulaşabilmenize şaşırdıım
    ne bileyiim bana göre bir kitaptanibaret harry potter

hatta çizgi film gibi geldi hep hoş izlemedim bilee
    ben korkarıım öyle büyücüden falan
    ona şeetmiştim ben
    Ben bazen bunlarin gercek oldugunu dusunup sonra Muggle ( yani normal insan ) oldugum ve buyucu olmadigim icin uzuluyorum biliyor musun?

Harry Potter hayranligi baska birsey.

savaşların, sınırların, sınıfların olmadığı hayal ülkesinden

Re: saara yıldırım ve ses arkadaşlarım

harry_potter yazdı:
    saara yıldırım ve ses arkadaşlar

neye tepki verdiğinizi anlamadım. Şurada şakalaşıyoruz, eğleniyoruz. Bu sitede ilk defa yapılan birşey değil.

Acep nedir söylemek istediğiniz, keşke kelimelerle ifade etseydiniz. Kendimce anlam çıkarıp cevap yazdım ama yanlış mı yaptım onun da stresi bastı beni şimdi.
    no stress
    yok gerek strese
    benim hoşuma gitti
    hayranlıık ikonu o bikereem

daa iyisi yoktuu elde olan bu ikon

Re: Çeteye son hatırlatmamdır (Rowling çetesi)

ladybug yazdı:

Ben bazen bunlarin gercek oldugunu dusunup sonra Muggle ( yani normal insan ) oldugum ve buyucu olmadigim icin uzuluyorum biliyor musun?

Super olabilirdi aslinda degil mi,rekabetin boyutu degisirdi,her an biri asa sallayabilir diye her yani kolacan etmemiz de gerekirdi ama bulasik kendi kendini yikiyor,istedigin yere somine icinden gidiyorsun,super olabilirdi

4. Re: Çeteye son hatırlatmamdır (Rowling çetesi)

SeL@y yazdı:
    ladybug yazdı:

Super olabilirdi aslinda degil mi,rekabetin boyutu degisirdi,her an biri asa sallayabilir diye her yani kolacan etmemiz de gerekirdi ama bulasik kendi kendini yikiyor,istedigin yere somine icinden gidiyorsun,super olabilirdi
    Ben bazen buyucu oldugumu ve Harry Potter dunyasinda oldugumu hayal ediyorum Selay. Nasil mutlu oluyorum bir bilsen.

Yok diyorum Harry Potter gercek olamaz. Olsaydi ben kesin buyucu olurdum Muggle degil. Hatta Auror olurdum

Mevhibe,eger oyle bir sey varsa ve sen buyucu ben muggle'sam,benim evi de arada temizletirmisin kendi kendine.

Usengecligim tavan yapti bu siralarda

Bu arada son kitabin sonuna gelince,senin kitabi bitirdigin benim yarim okudugum zamanki konusma aklima geldi,Mevhibe Harry'nin dugunu gorecek ben hala bitirememis olcam sanirim diyordum.Sen de ben torunlari gorecegim demistin.
    Kitabin sonuna gelince aklima geldi,coktan gormussun hakkaten coluk cocugu

6. Re: Çeteye son hatırlatmamdır (Rowling çetesi)

bu ne yeni filmi mi cıktı diyim de intihar edin

7. Re: Çeteye son hatırlatmamdır (Rowling çetesi)

idilara yazdı:
    Sen pozitif enerci forumuna git bakiiiiiim

8. Re: Çeteye son hatırlatmamdır (Rowling çetesi)

SeL@y yazdı:
    Mevhibe,eger oyle bir sey varsa ve sen buyucu ben muggle'sam,benim evi de arada temizletirmisin kendi kendine.

Usengecligim tavan yapti bu siralarda

Bu arada son kitabin sonuna gelince,senin kitabi bitirdigin benim yarim okudugum zamanki konusma aklima geldi,Mevhibe Harry'nin dugunu gorecek ben hala bitirememis olcam sanirim diyordum.Sen de ben torunlari gorecegim demistin.
    Kitabin sonuna gelince aklima geldi,coktan gormussun hakkaten coluk cocugu
    Gordum valla. Cocuklari gozumun onunde canlandirdim bile. BAkalim filmde nasil olacak?

Ben yeter ki buyucu olayim butun sitenin evini temizlerim valla. Ne olcek ki?

9. Re: Çeteye son hatırlatmamdır (Rowling çetesi)

ladybug yazdı:
    idilara yazdı:
    Sen pozitif enerci forumuna git bakiiiiiim

bu okuduklarım bana fransızca gibi geliyo zaten cağın gerisinde kaldım netten uzak olunca..aksama evden okim neymis bu dediklerinizi eksik kalmim allam korusun

Bizim evde artık Deniz'e "Al" diyoruz.

Şöyle birşey yaptım ben. Ölüm yadigarlarının ingiltere ingilizcesi olanını aldım. Her cümleyi bi türkçesini bir de ingilizcesini okuyorum. Böylelikle ingilizcemde ilerleme oldu (okuma da tabiki, ses ağızdan nasıl çıkar onu bilmiyorum )

Seçmelere sadece İngilizler katılabilir denmeseydi Deniz'i götürecektim.

Ben o dünyayı gerçekmiş gibi görebilecek kadar geniş hayal gücüne sahip değilim ne yazık ki

Mevhibecim bunu tüm hayatına uygulayabilsen çok başarılı olursun. Yani yaşadığın her anı hislerine nasıl etki ettiğine göre kontrol edebilsen.

En başarılı bulduğunuz kitap, film ve oyuncu hangisi (haliyle yönetmeni de sormuş olduk filmi sorunca)