1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

kafam çok karışık...

bildiginiz kadarıyla esim ve ben cocuk sahibi olmaya calısan bır cıftız.daha önce 2kez hamıle kaldım ama maalesef ölümle sonuclandıgı ıcın suanda sansım bıraz daha az.
    sızden bana yardımcı olmanızı beklıyorum kafam cok karısık derdım su:eşimle buaralar evlılıgımızın cok ta ıyı gıtmedıgının farkına vardım ve cocuk dusuncesını erteledım fakat esım korunmayı bıraktı cunku ona gore hersey süper ama ben evlılıgımızın ve kafamın bıraz toparlanmasını ıstıyorum.diyorumkı ben bır komploya kurban gıtmeden yanı kaza kursunu denk gelmeden esımden gızlı dogum kontrol hapı kullansammı ama vicdanım hiç rahat etmıyor ondan gızlı olacagı ıcın bırde bazı zararları olabılır dıyede düşünmeden edemıyorum offf kafam karıstı gıttı.. (uzuuunn oldu ama kafamın ne kadar karıstıgını anlayın işte)

Blog Girişleri
    1

Re: kafam çok karışık...

ben ne demek istedigini anladim
    zor bi durum. ondan habersiz korunmak durustce degil
    ama kotu bi evlilige cocuk getirmek de hic dogru degil.

benim de evliligimde sorunlarim vardi, hala da hersey yerine oturmus degil ama oglum oldu, biraz daha duzeldi.
    cocuk oldu diye duzeldi demiyorum yanlis anlama sakin.

esinle duzgun bi sekilde konusamaz misin? sen sutliman goruyorsun ama benim icin durum bu degil diye?

bu nu eşinle konuşmelısın çünkü her gizli şey daha sonra ortaya çıktığı zaman zor durumlara yol açabiliyor, kötü sonuçlar doğurabiliyor.
    en azından eşine korunacağını söyle bilsin

söyledım söylemezmıyım ona bı problem yok ben herseyı abartıyomusum falan..bı cocuk olsa hersey duzelcek ona göre
    cigdemay yazdı:
    ben ne demek istedigini anladim
    zor bi durum. ondan habersiz korunmak durustce degil
    ama kotu bi evlilige cocuk getirmek de hic dogru degil.

benim de evliligimde sorunlarim vardi, hala da hersey yerine oturmus degil ama oglum oldu, biraz daha duzeldi.
    cocuk oldu diye duzeldi demiyorum yanlis anlama sakin.

esinle duzgun bi sekilde konusamaz misin? sen sutliman goruyorsun ama benim icin durum bu degil diye?

5. Re: kafam çok karışık...

Acikca konussan kafanda ki sorunlar hakkinda. Brlikte cozmeye calissaniz daha iyi olmaz mi?

Gizlice korunmanin durustce olmadigi konusuna katiliyorum. Istemedigin bir zamanda cocuk sahibi omak da guzel degil O yuzden en iyisi konusman sanirim. En azindan boyle bir karar aldigini bilsin derim ben.

Bence bunu yapmamalısın yani eşinden gizli doğum kontrol hapı kullanmamalısın.Aynı şeyi eşin sana yapsa, senden gizli birşeyler yapsa kabul edebilirmisin.

Evliliğinde yolunda gitmeyen birşeyler olduğunu düşünuyorsan bu düşüncelerini eşinle paylaşman ve beraberce çözüm yoluna gitseniz daha doğru olmaz mı?

Belki eşin sorunlarınızın farkında değildir ve paylaşımından sonra herşey yoluna girebilir.

Bunlar sadece benim sana verebileceğim bir öneri ,en doğrusunu tabiki sen bilirsin.

Eğer doğum kontrolü düşüncende kararlıysan, bunu doktoruna danışarak gerçekleştirmeni tavsiye edebilirim.Çünkü doğum kontrol hapları kişinin bünyesine ve sağlık durumuna göre veriliyor.

Hayatında herşey dilediğin gibi olsun...

mervecan yazdı:
    bildiginiz kadarıyla esim ve ben cocuk sahibi olmaya calısan bır cıftız.daha önce 2kez hamıle kaldım ama maalesef ölümle sonuclandıgı ıcın suanda sansım bıraz daha az.
    sızden bana yardımcı olmanızı beklıyorum kafam cok karısık derdım su:eşimle buaralar evlılıgımızın cok ta ıyı gıtmedıgının farkına vardım ve cocuk dusuncesını erteledım fakat esım korunmayı bıraktı cunku ona gore hersey süper ama ben evlılıgımızın ve kafamın bıraz toparlanmasını ıstıyorum.diyorumkı ben bır komploya kurban gıtmeden yanı kaza kursunu denk gelmeden esımden gızlı dogum kontrol hapı kullansammı ama vicdanım hiç rahat etmıyor ondan gızlı olacagı ıcın bırde bazı zararları olabılır dıyede düşünmeden edemıyorum offf kafam karıstı gıttı.. (uzuuunn oldu ama kafamın ne kadar karıstıgını anlayın işte)
    Bence gizli bir şey yapmana gerek yok.Eşinle açıkca konuş,kendinize zaman verin Boşuna vicdan azabı çekme yani ..

ona korunmak ıstedıgımı söyledım hem tedavı görduk hem korunmak ıstıyosun dedı haklı tabı ama ufff bırdaha gözden gecerecem sanırım
    emine_erbasi yazdı:
    bu nu eşinle konuşmelısın çünkü her gizli şey daha sonra ortaya çıktığı zaman zor durumlara yol açabiliyor, kötü sonuçlar doğurabiliyor.
    en azından eşine korunacağını söyle bilsin

ben bir kadının herşeyini eşinin bilmesi gerektiğini düşünmeyenlerdenim... bazen erkekler düşüncesiz yada bir kadının ruhundan geçen incelikleri korkuları endişeleri anlayamayabiliyorlar... bence burda senin düşüncen ve evliliğin eşin için biçtiğin süreç ve durum önemli...

yani bence sen öyle uygun olduğunu düşünüyorsan ve bu mantıklı fikrini eşin anlayamıyor hissedemiyorsa korun..
    yani ben bu konularda kadının yanındayım...

haa eşinide anlamıyor hissetmiyor önemsemiyor diye suçlama sakın çünkü bu gen meselesi onlarda bu genler kimi zaman çalışmıyor.

Hayırrr merveciğim, gamzeli güzelim,,,

Bence yapma zaten bebeğin olmuyor ayrıca korunmandan çıkacak sorunlarda olabilir bebek düşünceni hepten erteleyebilir..

Ben hiç tasvip etmiyorum tabiki senin bilecğin bişey ama şunu açık yürekllikle söylüyorumki ben eşimi çok ama çok seviyorum inandığım kadarıyla eşimde bana aşık ,benim mutluluğum için elinden geleni yapıyorrr amaaaaa benim evimdede huzursuzluk var!

Yani evlilikte oluyor böyle şeyler küçücük şeylerin uzamasıyla sen karamsar olabiliyo ve koskaca yuvayı yıkmayı bile düşünebiliyosun amaaa bunlar hiçte güzel şeyler değil emin ol...

Ve tekrar düşün derim...