1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 42 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    savaşların, sınırların, sınıfların olmadığı hayal ülkesinden

HEP DESTEK TAM DESTEK (PASAKLIZADE FORUMUDUR ) aferinn bana bu arada

saat 18.00 gibi eve geldim
    pilavı microya koyduğum gibi
    odaya girdimm
    çıktım
    girdim çıktım

bu arada kirlileri araya toparladıım
    direk hoop makinayaa

sonraa micronun derecesinidüşürdüm demlemeye bıraktıım

makinayı çalıştırdımm
    süpürgeyi açtıım
    önce salonsonra hol sonra bizim oda
    o arada banyonun yerini boşalttım
    microdan pilavı çıkardıım
    yine demlenirken
    serra sofrayı hazırlarkeen
    ne yaptıım
    unuttum iyimii

heh şeydii
    hafta içinden yani pazartesisalı gününden kalan giyinip çıkartılan çamaşırlardan yerine kalkacak olanları yanii kirliye ayırmadıklarımı yerlerine koyduum zıpkıın gibi fırlayaraktaan

bu arada düşünmeyi de ihmal etmediim
    biz tembeller olmasak bukadar pratik ev el aletleri hayatta icat edilmezdii
    siz hamarat hatunlar nasılsa her ş art altında tembelsiniz
    yanii yatıp kalkıp bize dua etmelisiniz
    mesela şu skoçbrayt varyaa o işte tam bir tembel işi ama süpeer neysee konuyu saptırmayıım

serra sofrayı hazırladığında
    salonun halısı yatak odasının tamamı hol süprülmüş kirliler makinada yıkanmaya başlamış halde idi

yemek yediik
    hemencecik bitiriverdim yemeğimi sona kalırsam bulaşık üzerime kalır diye

heheeee yırttım bulaşıktaaan
    banyoyo doğruca girdim
    yerini sildiim
    dolabının içini sildiim
    küveti ve lavobayıı temizledimmmmmm

en son yerini tekrar silip klozet takımını örtüüp kahvemin suyunu koymuştuum bi baktıım kettle m yani yine tembeller için üretilmiş ama hamarat olan sizlerinde bakıyorum görüyorum kullanımında olan o yararlı o mucize o efsane aletin sesini duyduum bippp diyee su ısındı otur sultanıım kahveiç diyeen o naif kibar sesini aldıım kahvemi geçtim pc ye
    tam sizeee mektup yazıyorkeneeee

makinenin stop stop stop
    sayın sibel hanıımm
    biliyorum siz bu işlerin kadını değilsiniz amaaaa ben yıkadıım sana zahmet olacak asıver şunları diyen o acımasızzz sesini duyduumm

simdii kendime kocaman aferin dedikten sonraaaa
    çamışırlarıı evin salonunun ortasına koyduğum çekas a asıp geliyorummm taammmı

beni bekleyiiin
    hee siz ne yaptınızz tembel kadınlaar bu arada

ben benkii tembel garfield ruhluu ben bilee bu kadar zamanda bunları yaptıysaaam oooooh hamarat arkidişleriim sizzleri düşünemiyorum bile

Re: HEP DESTEK TAM DESTEK (PASAKLIZADE FORUMUDUR ) aferinn bana bu arada

aferin valla

yaptıklarını okurken ben yoruldum inankiii
    nefes nefese kaldım

hiiiç de tembel değilmişsin .... kendine haksızlık etme...

Bende bu aksam sizi ornek aldim.

Yemek yapmadim... Kocama yaptirdim...yemegimi yedim hemen bilgisayar basina geldim oyun oynadim, mutfagi oylecene biraktim.

Ama icim icimi yiyor, mutfaktan surekli bulasiklar sesleniyor, Ebru Ebru gel bizi kaldir... Israrlarina dayanamadim, gittim mutfagi topladim geldim, ama vallahi yalan yanlis. Masanin ortusunu yikamistim, henuz utulenmedi, bende temizini almaya usendim dolaptan. Su anda masanin uzerinde ortu yok

Ay yok, sizler beni bozuyorsunuz, ben yarindan itibaren, bu tur forumlara girmiyorum.

Gezdim

ama ben sana forum acip yazdimdi zatii ortmenim :roll: neyssseee! ben bugun emrenin odasinda iyi bir temzilik yaptim,eskilerini,ivir zivir oyuncaklarini falanda ayirdim iyi oldu,evi supurdum,sildim(yatak odalarini silmedim ama),camasir yikadim,e bulasik mak bosalttim yenilerini koydum,taze fasulye ve corba yaptim,oglende emreye baska bisey pisirdim(soylemiyom dofer beni omur).Aksam yemeginden sonrada mutfagi topladim,caylarimizi hazirladim,emreye de sut,ictikkk.sona emreye banyo yaptirdim,uyuttum ha odamda benim de vardi bi iki tane yatagin ustune attigim cicilerim onlarri da topladim

Baş tembel olarak, ben de bugün çalıştım Aksam üstü aniden hareketlenip; evin bütün camlarını , Murat'ın yağmur yağıyor delimisin sözlerini duymamazlığa gelerek sildim. Salonun perdelerini parti parti yıkadım , astım (bu arada, niye uzun boylu adamla evlendim diye düşünmekteyim ) sonuncu hala makinada, onu Murat'a astırcam Perdeleri asarken duvarların çok kirlendiğini fark ettim Yarın ya da öbür gün duvarları sileceğimdir Yarın ya da öbür gün koltuk kılıflarını da yıkamaya niyetliyim

Daha evi silip süpürme ve fayansların temizliği var yarın.

Yemekten sonra da boş durmadım ve, yıllardır ellemediğim çalışma masamın çekmecelerini boşalttım, yarısını attım

Şimdi ben bunları sizin verdiğiniz gazla yaptım diye düşünüyorsunuz ama yanıldınız Dün aksam anneme gittim. Evin daha kapısına yaklaşınca içerden miss gibi temizlik kokusu geldi Yaşlı başlı kadının evinin temizliği, düzeni beni utandırdı. Ben bu annenin kızı olamam dedim ve hareketlendim

Bakalım bu hareketliliğim kaç gün sürecek ben de merak ediyorum

Yeşim_Yıldırım yazdı:
    Baş tembel olarak, ben de bugün çalıştım Aksam üstü aniden hareketlenip; evin bütün camlarını , Murat'ın yağmur yağıyor delimisin sözlerini duymamazlığa gelerek sildim. Salonun perdelerini parti parti yıkadım , astım (bu arada, niye uzun boylu adamla evlendim diye düşünmekteyim ) sonuncu hala makinada, onu Murat'a astırcam Perdeleri asarken duvarların çok kirlendiğini fark ettim Yarın ya da öbür gün duvarları sileceğimdir Yarın ya da öbür gün koltuk kılıflarını da yıkamaya niyetliyim

Daha evi silip süpürme ve fayansların temizliği var yarın.

Yemekten sonra da boş durmadım ve, yıllardır ellemediğim çalışma masamın çekmecelerini boşalttım, yarısını attım

Şimdi ben bunları sizin verdiğiniz gazla yaptım diye düşünüyorsunuz ama yanıldınız Dün aksam anneme gittim. Evin daha kapısına yaklaşınca içerden miss gibi temizlik kokusu geldi Yaşlı başlı kadının evinin temizliği, düzeni beni utandırdı. Ben bu annenin kızı olamam dedim ve hareketlendim

Bakalım bu hareketliliğim kaç gün sürecek ben de merak ediyorum
    Gözlerim yaşardı Yeşim!

Ne bu yaw!
    Hergün hesap mı verecez?

pia yazdı:

Gözlerim yaşardı Yeşim!

Ne bu yaw!
    Hergün hesap mı verecez?
    Ben olsa olsa, bunu senede 1 defa yapacağım için, hergün böyle yaşayanlar düşünsün

bende tam kendime gore bi forum buldum demistim bu nasil pasaklilik??
    onunuzde saygiyla egilip cikiyorum..

Yeşim_Yıldırım yazdı:
    pia yazdı:

Gözlerim yaşardı Yeşim!

Ne bu yaw!
    Hergün hesap mı verecez?
    Ben olsa olsa, bunu senede 1 defa yapacağım için, hergün böyle yaşayanlar düşünsün
    Hah şöyle yahu!
    Bu site Yeşim'i de bozdu diyordum tam!