1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 37 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: oğlum'a :((

1. oğlum'a :((

08/04/2006 hani bir gece yatarsın da sonsuzluk olsun istersin.. kapatırsın gözlerini..sımsıkı sarılırsın yastığına ve bir daha hiç uyanmak istemezsin.. çünkü bilirsin..uyandığında kurduğun hayallerin inadına yine en şansız yine en yanlız sen olacaksındır...çünkü bilirsin bu simsiyah günde en az bir kere ağlayacak belki de hiç gülmeyeceksindir... vee..sabah olur.. yorgun gözlerini yine ve bir kere daha açarsın.. doğrulamazsın.. ayaklarında kendini taşıtacak gücü bulamazsın ama ayakta durmalı hatta koşmalısın... ellerin uyuşmuş hiç bir şey tutamazsın ama istenilen her şeyi vermelisin.. kafanın içindeki bomboş beyinle hiçbir şey anlamazsın ama her şeyi detaylarıyla anlatmalısın.. sen kendi vücudunda bir başka beden için her sabah uyanmak zorunda olduğunu bir tokat gibi hatırlarsın.. bilirsinki sen her an bir canavar kadar güçlü..bir melek kadar iyi..bir evliya kadar sabırlı hatta ölümsüz olmalısın.. çünkü sen bir kere değil..iki kere annesin................... bu yazıyı oğlumun rahatsızlığının hat safhada olduğu bir dönemde yazmıştım..paylaşmak istedim.

Re: oğlum'a :((

güzel

nesi var dı oğlunun geçmiş olsun

şidi iyidir inşallah

Eline yüreğine sağlık,çok etkiledi beni.Merakımı mazur gör ve eğer bir mahsuru yoksa sorabilirmiyim oğlunun rahatsızlığı nedir Geçmiş olsun...

4. Re: oğlum'a :((

inanın yazarken ellrim titriyor.bu kelimeden nefret ediyorum

5. Re: oğlum'a :((

Rabbım sıze guc kuvvet versın..yazıcak bısey bulamıyorum..ama tum kalbımle acınızı paylasıyorum..

Allah yardımcınız olsun canım.İnan ne yazmam gerektiğini bilemedim.Ne mutlu oğluşuna ki senin gibi, hertürlü güçlüğü göze almış,evladı için yaşama sıkı sıkıya sarılmış bir annesi var.

İkinizi de öpüyorum.

7. Re: oğlum'a :((

amineberen yazdı:
    Rabbım sıze guc kuvvet versın..yazıcak bısey bulamıyorum..ama tum kalbımle acınızı paylasıyorum..
    teşekkürler.aslında biz şanslıyız.erken farkettik ve çok ilerleme kaydettik ama çok acı bi gerçek varki bu lanet hastalığın tanımında bile hayat boyu sürer cümlesi var.ilk 1 yıl kabul edemedim,2. yıl kabullenmeye çalışmakla geçti 3. yıldayız ve benim durumum:'allah bana cenetten bir melek gönderdi,o bana allahın bir emeneti..hastalığı ne olursa olsun o benimbiricik ata'm..'

8. Re: oğlum'a :((

bir şey söylemene gerek yok ki..sende annesin ve hissettiklerimi anlaman için zaten bu yeter de artar bile.bende sana ve güzel çocuklarına sağlık diliyorum canım.teşekkür ederim

Sevgili Yeliz,

Yazacagim cok sey var ama hemen iki dakika sana cevap yazmak icin girdigimden cok uzun yazamayacagim. Yalnizca sunu soylemek istedim: Ata'nin durumunda o kadar cok cocuk, senin yerinde o kadar cok anne var ki...Ates dustugu yakiyor ama tabii ki...tedaviye cevap veriyormus ne guzel...Ve de boyle guclu bir annesi var, ne mutlu sana.

Ata'nin gozlerinden opuyorum, sana da bol guc diliyorum.

Sevgiler,

10. Re: oğlum'a :((

Serendipity yazdı:
    Sevgili Yeliz,

Yazacagim cok sey var ama hemen iki dakika sana cevap yazmak icin girdigimden cok uzun yazamayacagim. Yalnizca sunu soylemek istedim: Ata'nin durumunda o kadar cok cocuk, senin yerinde o kadar cok anne var ki...Ates dustugu yakiyor ama tabii ki...tedaviye cevap veriyormus ne guzel...Ve de boyle guclu bir annesi var, ne mutlu sana.

Ata'nin gozlerinden opuyorum, sana da bol guc diliyorum.

Sevgiler,
    çook teşekkür ederim.ata ve ben de sizi öpüyoruz.