Arkadaşlar sizin verdiğiniz cevaplar benim için çok önemli. Çok zor durumdayım. Ne yapacağımı şaşırdım.

Benim kızım 3,5 yaşında. Saçları ince telli ama baya sık. Ocak ayında birgün fark ettim. saçının sağ ve arada bir yerde yaklaşık 5 kuruş kadar bir alanda bir anda hiç saç kalmamış. Ertesi gün cumartesiydi. Acilen doktora gittik. Saçkıran gibi.. korkmayın dedi. Stresten büyük ihtimal dedi. Ben ve eşim çalışıyor. Severek gönderdiğimiz kreşe gidip geliyor. Yani görünen de bir sorun yok. Neyse doktor iki tane krem verdi. Kullanıyoruz. Yarın kontrol günümüz. Sanki ufak ufak çıkıyor gibi..Ama genel itibari ile pek bir gelişme yok. Durum böyle iken dün banyo yaptırırken şok oldum. Tam kafasının ortasında yine saçlarının ortasında (ama şimdiki biraz daha büyük bir alan) dökülme olmuş. Direk bembeyaz deri çıkmış ortaya. Yarın doktora tabii göstereceğim..Ne yapacağımı şaşırdım. Evet erkek çocukda da kötü ama kız çocukta daha bir kötü. Bütün ruhsal durumunu etkileyecek büyüyünce. Eşim doktora götürmeden önce sarımsak falan sürelim dedi. Ama ben ikna olmadım. Şimdi de acaba yapsak mı diye düşünüyorum..

Bu durumu birde sizinle paylaşmak istedim. Sizce ne yapmalıyım? Etrafınızda hiç böyle şeyler oldu mu? Ne olur akıl verin..

Teşekkürler..