1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Ööööf Öf...

Bu akşam bir yakınımızın düğünündeydik, oğluma da değişiklik olsun diye götürdüm. ama gözümü üzerinden ayıramadım. önce kolayı üstüme döktü, neyse onu affettim ,balon istedi aldım ve sürekli yanımdan uzaklaşarak oynamaya başladı, tabii ben de peşinde. zaten bundan sonra düğünlere eşofmanla katılacağım. bu arada sürekli uyarıyorum uzaklaşmöaması ve uzaklaşırsa neler olabileceği konusunda. tam kalkarken pasta kesme olayı başladı ve ışıklar hafif karardı ve bir arkadaş geldi yanıma, hatta kıza da dedim ki, bir gözüm sende bir gözüm Efe de . o anda bir saniyede(evet kesinlikle 1 saniye, bunu nasıl tutturuyor bilmiyorum) kayboldu, annem, ben ve bir arkadaşım salonu birkaç kez turladık, bahçeye çıktık, arkada park varmış oraya gittik. bu arada 5 dakika filan geçti ama o bile fazla bence. sonra bir baktım annem bulmuş getiriyor. ilk kez o an sevinç kadar kızgınlık da yaşadım.
    yani arkadaşlar bu bir değil iki değil, bu çocuk olmuş nerdeyse 5 yaşında, laftan az çok anlıyopr yani. hiç bir çocuk açık alana çıkarılmaz mı önceden de 3-4 defa daha yaptı bunu, başını alıp gidiyor. yani düğün değil konu, markette orda burda da yapıyor, her şekilde ayrıntısıyla konuştum, cezalar verdim ama tınmadı. bakıyorum yaşıtlarının anneleri 2. yi doğuruyor ben daha bunu diğer odaya göndermeye güvenemiyorum. gerçekten anlamış değilim, yaptıkları anlatmakla bitecek gibi değil.

2. Re: Ööööf Öf...

okurken sanki kendi hayatımı okuyormuş gibi oldum..
    aynı ve hatta tıpatıp aynı sorunları yaşıyorum..
    ve ne yapıcamı bilmiyorum..
    takipteyim..

Re: Ööööf Öf...

bir ara sude böyleydi,markette herkes annesinden ayırlmaz bizimki ohhooooo alıp başını giderdi,birgün markette bu yine gitti,bende sütunun arkasına saklandım,bu benim kaybolduğumu farkedince deli gibi oraya buraya koşmaya başladı ve o okorku ona yetti ,şimdi gözümün önünden çok ayrılmıyor

benim oglumunda 5 yas civari böyle vakalari olurdu. benimle bagini fazlasiyla kopariyordu, basina buyruktu vs. sonra ben de ona uzaklasma izni verdikce kendiside büyüdükce, bilinclendikce durumumuz düzeldi. halen ufak tefek uzaklasmalarimiz oluyor ama eskiye göre iyilesme var.
    benimde sirtimdan az ter akmadi onu bulacagim diye, malesef basina buyruk kaybolmayi kavrayamayan cocuklar bunlar.
    daha önce benim actigim bir forumdan :
    yolda kacan cocuk denis

ve Arin arkadasimizin bir calismasini ekliyorum, oldukca yararli bilgilere ulasabilirsin.

üzülme onunla sürekli konus, korkutmadan güevenini zedelemeden; uzaklasmak isterse sana gidecegi yeri söylemesini öner. senin belirledigin mesafede uzaklasmasina izin ver. ona güvenmelisin, baska care yok )

bilmemgerek'in yazisi;

YABANCI INSANLAR HAKKINDA COCUKLARA VERILECEK TEMEL BILGILER

bende bu sorunları yasıyorum arkadasım benım oglan 4 yasında bırgun maazada gıysılerın arasına saklanmıstı aklım basımdan gıttı kızım bıraz anlıyo elımı bırakırsan senı hırsızlar kacırır felan dıyorum hıc yanımdan ayrılmıyo ama erkek çoçukları bıraz laf anlamaz oluyolar dısardakı tehlıkelerı anlatmaya calıs

özgür ruhlu çocuk ,hiç birşey yapamazsın .bu biraz yapıyla ilgili bence.benim de kızım öyle hiç kendini sakınmıyor.ortanca olan hep kollar kendini.galiba bunlara çip taktırmak lazım.nerde olduğunu bulmak için.gazetede okumuştum yurtdışında yapılıyormuş!(ne kadar doğru bilmiyorum.)

cok zor ve sinir bozucu Hayriyecim emrede boyleydi gecti sukur ama nasil gecti tamda bilmiyorum,zira bende sen gibi ayni seyleri anlattim durdum ve bi kac kaybolma tecrubesi yasadik sonra gecti.
    ins sizinde bu son olur

zor bir durum.kelin ilacı olsa....benimki de böle bidurum.ben borayla başedemezken size nasıl yardımcı olabilirmki.ama yinede yazmak istedim.annelik işte böyle bişey.koru kolla gözet.

Dün takip edemedim geç olduğu için, bugün okuyacağım hepsini.
    S!BEL yazdı:
    benim oglumunda 5 yas civari böyle vakalari olurdu. benimle bagini fazlasiyla kopariyordu, basina buyruktu vs. sonra ben de ona uzaklasma izni verdikce kendiside büyüdükce, bilinclendikce durumumuz düzeldi. halen ufak tefek uzaklasmalarimiz oluyor ama eskiye göre iyilesme var.
    benimde sirtimdan az ter akmadi onu bulacagim diye, malesef basina buyruk kaybolmayi kavrayamayan cocuklar bunlar.
    daha önce benim actigim bir forumdan :
    yolda kacan cocuk denis

ve Arin arkadasimizin bir calismasini ekliyorum, oldukca yararli bilgilere ulasabilirsin.

üzülme onunla sürekli konus, korkutmadan güevenini zedelemeden; uzaklasmak isterse sana gidecegi yeri söylemesini öner. senin belirledigin mesafede uzaklasmasina izin ver. ona güvenmelisin, baska care yok )

bilmemgerek'in yazisi;

YABANCI INSANLAR HAKKINDA COCUKLARA VERILECEK TEMEL BILGILER

uzmandan bir yardım almanızı tavsiye ederim
    bu gibi durumlarda biz ne desek boş
    çünkü küçük degil
    sizi böyle çok üzer bi danışın eminim işe yaracaktır