15. Sayfa - Toplam 65 Sayfa var BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu
Toplam 645 sonuçtan 141 ile 150 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Re: Biz yatağımızda huzur içinde uyurken bir yerlerde eziyet gören çocukların adına…

Aşağıdaki linkte yer alan bilgiler önemli.

http://www.0-18.org/AcikRadyo/014.htm

Re: Biz yatağımızda huzur içinde uyurken bir yerlerde eziyet gören çocukların adına…

Merhaba yeniden
    İzmir milletvekili Canan Arıtman'ın bu konuda yasa teklifi çalışmaları var.Sayfasına göz atmak isteyenler aşağıdaki linki kullanabilirler.

http://www.tbmm.info/cananaritman

Bu arada forumdaki genel eğilim "Mevcut örgütlenmelere dahil olalım,yeni bir organizasyona gerek yok"şeklinde sanırım.Ben de mevcut bir yapılanma varsa,ona dahil olmayı daha mantıklı buluyorum,ama bu forum dolayısıyla yapılacak çalışma olursa memnuniyetle destek olurum.Ayrıca varolan yapılanmalara dahil olanlar bu forum aracılığı ile birbirimizi bilgilendirirsek, çok faydalı olur,ayrıca bireysel çabalarımızı ve yeni fikirlerimizi de burdan paylaşırsak,birbirimize ilham kaynağı olabiliriz.

Hepinize saygı ve selamlar..

Re: Biz yatağımızda huzur içinde uyurken bir yerlerde eziyet gören çocukların adına…

http://www.annecocuk.com/modules/new...rumpost1621538

Sevgili Kübra\'nın byukarıdaki formunda da aynı konu işlenmişti ve ne yazıkki çok bir katılım olmamıştı bu formu okudukça biraz daha heyecanlandım,sanki biraz daha kıpırdanma var, tepki var diye.
    Herkesin bir şekilde tepki duyduğunu lanetlediğini biliyorum ama.
    Ama işte bu ama larda burda başlıyor Burçin cim.

Ben ne nasıl insanım diyorum, yemek yerken haberlerde savaşta parçalanan, açlıktan ve yoksulluktan bir deri kemik kalmış çocuk görüntülerinden sonra nasıl hala yemeğime ve hayatıma hiçbirşey olmamış gibi devam ediyorum nasıl

İnsandaki bu akılalmaz unutkanlık nedir ? bu umursamazlık nedir ?

Bulamıyorum bunların cevabını Burçin.

Allah razı olsun senden arkadaşım, hayırlı bir adım güzel bir yürek ve iyiniyetlere eskiye nazaran geniş katılım olmuş. Geri duranlarda yüreklenirde adım atarlar inşallah.
    Boş işlere harcanan vaktin 10/1 ayrılsa sosyal hizmelere, ne güzel olur.

Bir kaç gündür yazamıyordum uzun uzun hiçbir şey o kadar beynim meşgul ki kaybettiğim yavrumla. Hep Selmamı düşünüyorum, acaba ne yapıyor, ne yaşıyor, hayat şu an onun için ne anlam ifade ediyor diye.
    Bir süre unutuyor sonra tekrar sorular dönüyor beynimde.
    Büşra mın kaybıda ayrı bir sorun, dört dörtlük yetişmiş, özene bezene büyütülmüş çocuklar, nelere özendirilip, nasıl yoldan çıkarılıyor, kötü arkadaş kurbanı olmasın diye çocuklarımızı nasıl kollayacağız?

Bu konu çooooooooooook önemli ne olur, LÜTFEEEEEEEEEEEEN suya yazılmış yazılar olmasın bunlar.

Nerde ne zaman nasıl ise, imkanlarım elverdiğince, yanınızda olacağım, gözümü, kulağımı dört açacağım, etrafıma, sokakta gördüğüm çocuk ile arkadaş olacak, bir derdi, ihtiyacı var mı diye soracağım.

Bu olaylar arttıkça, hele inanılmaz sorunlarla karşılaşınca çocuklarla ilgili artık uyuyamıyorum rahat Burçin, dönüp duruyor ya da kötü sıkıntılı rüyalar görüyorum.
    O kadar iyimser ve umutlu olan ben bile ne yazıkki şu sıralar hiç kendimi iyi hissedemiyorum.

Ebru

Ne yazacağımı bilemedim üzgünüm sinirliyim günlerdir tek yapabildiğim aklıma geldikçe ağlamak ve beddua etmek :-x :-x

Ne gerekiyorsa yapmaya hazırım

edareyhan yazdı:
    http://www.annecocuk.com/modules/new...rumpost1621538

Sevgili Kübra\'nın byukarıdaki formunda da aynı konu işlenmişti ve ne yazıkki çok bir katılım olmamıştı bu formu okudukça biraz daha heyecanlandım,sanki biraz daha kıpırdanma var, tepki var diye.
    Ebru
    Ebrucum o forumu buraya bağladığın için teşekkür ederim. İyi oldu. Ne kadar çok bu tür olaylar çocukların başına geliyor anlamamızı sağlar.

Yer mekan ve aziyet eden kişi ne kadar farklı olursa olsun çocuklar bunları yaşamaya devam ediyor.

Forumu kaçırmışım :-x

Bende buradayım!

7. Re: Biz yatağımızda huzur içinde uyurken bir yerlerde eziyet gören çocukların adına…

bu tip haberleri duydukça ettiğim yemini unutup o insan müsveddelerine beterini uygulamak istiyorum...
    ben de varım tabii ki..

8. Re: Biz yatağımızda huzur içinde uyurken bir yerlerde eziyet gören çocukların adına…

istedikmi yapamayacagimiz sey yoktur, ben annecocuk sitesinin gücüne inaniyorum.

bu forumu önde tutmaya calisalim, daha cok kisi katilsin.
    daha cok kisinin nicki ilk sayfada görünsün

9. Re: Biz yatağımızda huzur içinde uyurken bir yerlerde eziyet gören çocukların adına…

ANNELER !

BENDE VARIM DİYEBİLİN DİYE ÖNE ÇEKTİM.

HADİİİİİİİİİİİİ...

BENDE VARIM ARKADAŞLAR NEOLUR KONU KAPANIPTA GİTMESİN ARTIK BİRŞEYLER YAPALIM BİR YÜRÜYÜŞ DÜZENLEYELİM MESELA NEOLUR BİRŞEYLER YAPALIM...