1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 42 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

tv önerileriniz

kızlar acil tv önerilerinze ihtiyacım var.
    Bugün baktık ama karar veremedik.
    lcd olacak en az 107 ekran olacak büyük olan tercihimdir malum gözler gidiyor göremiyorum.

Kullandığınız markalardan tavsiye rica edicem.

sony ve philips arasında kararsız kaldık.
    philips'in 30.000 çözünürlük özelliği var, sony'nin 20.000 di galiba.

Bu iki markayı kullanan varsa bana iyi kötü fikrini yazabilir mi.
    Evdeki tv'yi yeni mağazaya gönderiyorum aynısından bir tane daha var çünki simetri olması açısından , biz de diğer odadaki 70 ekran sony'e kaldık
    Şimdi bana kim yardımcı olacak.

Meriç projeksiyonu cem araştırmış istemiyor, her zaman güzel görüntü alamayız diyor ondan projeksiyonu eledik canım.

Re: tv önerileriniz

LG ve phillips kullanıyoruz şahende ayrıntılarını bilmiyorum ama ikiside lcd ve işte kocaman..bana sorarsan LG ama Phillips daha iyi diyor eşim & babam

Sahende,

Bizdeki Sony Bravia 46 inch,buyukce 1,5 yil oldu alali,uzerine sony iki model sanirim daha cikardi,full hdler geldi.
    Bu kadar buyuk olanlarinda goruntude kayiplar yine de oluyor sanirim.

Bizde o zaman cok detayli arastirmistik.Sony ve Samsung arasinda kaldik.
    Biz bunu aldik baska bir arkadasimiz da Samsung aldi,ikimizde gayet memnunuz.

Lcd'de kontrastla birlikte tepki suresi de onemliymis.

O ne? Hareketli,devamli goruntude hizli bir kusun ucmasi,topun ilerlemesi vesaire durumu.. En fazla 8ms'de tepki vermeliymis yoksa arkasinda kuyruk izi gibi iz birakirmis onu duymustum.

cem'de philips'i beğendi, 30.000 kontras ı varmış, sony'ninki o kadar değil tabi görüntüyü de etkiliyor bayağı.

Bu tv den önceki tvmiz plazmaydı görüntüsü de çok güzeldi, sonra lcd aldık görüntüye alışana kadar canım çıktı, tam buna alıştım derken bunu da dükkana göndericez almışken de daha iyisi olsun artık.
    117 ekranlar güzel geldi bana, aslında pıoner'ın koskocaman olanı var gönlümde ama money money money işte

phlips 'e bir bakalım o zaman.
    handevrem yazdı:
    LG ve phillips kullanıyoruz şahende ayrıntılarını bilmiyorum ama ikiside lcd ve işte kocaman..bana sorarsan LG ama Phillips daha iyi diyor eşim & babam

ok
    sahende yazdı:
    cem'de philips'i beğendi, 30.000 kontras ı varmış, sony'ninki o kadar değil tabi görüntüyü de etkiliyor bayağı.

Bu tv den önceki tvmiz plazmaydı görüntüsü de çok güzeldi, sonra lcd aldık görüntüye alışana kadar canım çıktı, tam buna alıştım derken bunu da dükkana göndericez almışken de daha iyisi olsun artık.
    117 ekranlar güzel geldi bana, aslında pıoner'ın koskocaman olanı var gönlümde ama money money money işte

phlips 'e bir bakalım o zaman.
    handevrem yazdı:

SeL@y yazdı:
    Sahende,

Bizdeki Sony Bravia 46 inch,buyukce 1,5 yil oldu alali,uzerine sony iki model sanirim daha cikardi,full hdler geldi.

Bizde o zaman cok detayli arastirmistik.Sony ve Samsung arasinda kaldik.
    Biz bunu aldik baska bir arkadasimiz da Samsung aldi,ikimizde gayet memnunuz.

Lcd'de kontrastla birlikte tepki suresi de onemliymis.

O ne? Hareketli,devamli goruntude hizli bir kusun ucmasi,topun ilerlemesi vesaire durumu.. En gec 8ms'de tepki vermeliymis yoksa arkasinda kuyruk izi gibi iz birakirmis onu duymustum.
    evet selay bak kontrastan sonra tepkime de varmış , philips'in tepkimesi daha az sony'e nazaran. Sony 8 mp philips'de 6 idi galiba.
    Kontrası da phlips'in daha yüksekti.

Hd ready istemiyoruz çünki plazmamız hd ready idi full hd çok daha avantajlı oluyor.

Phlips'de 4 hdmı girişi var ve 1 adey usb girişi var.
    sony de 2 adet hdmı girişi vardı.

Phlips'in artıkları daha çok sanırım.

Samsung'a da baktık selay, şimdi tvlerin hepsi açılmış aynı görüntüyü verince seçmek daha kolay oluyor, o arda samsung'u eledik zaten.

lg var bizde Sahocum,memnunuz cok.
    Alirken epey baktik arastirdik,3 asagi bes yukari bilindik markalar ayni ozelliklere sahipti,lg de bizi ceken kayit yapabilme ozelligi oldu,saatini ayarla cik istedigin filmi kaydediyor,sonacima time shifti var iste izlerken kacirdigini geri al izle,reklamlrada atla vs iyi oluyor boyle.
    Ha birde ekrani bolup iki sey izleyebiliyosun ama bence manasiz yani sesler de karisiyor kafa da
    bak scarletin ozelliklerine
    http://ae.lge.com/products/model/detail/32lg60urscarlet.jhtml

alabiliyorsanız plazma alın..
    eger illa lcd ise sony'in hd full modelleri var..
    cam gibi görüntü var..
    ya da LG de olabilir

diyor teknoloji uzmanı eşim..

Bizimki Philips LCD 42 inc

İlk aldığımızda pek güzel göstermiyordu ama zamanla düzeldi. Yerini sevdi galiba

Bir de ayarlarıyla baya oynadık. Renk parlaklık falan. İlk geldiğinde çok kötüydü.

Şu anda memnunuz. LCD olduğu için ışığı da yansıtmıyor.

biraz da konussan,sevsen falan cicek te acabulu belki elif
    elif74 yazdı:
    Bizimki Philips LCD 42 inc

İlk aldığımızda pek güzel göstermiyordu ama zamanla düzeldi. Yerini sevdi galiba

Bir de ayarlarıyla baya oynadık. Renk parlaklık falan. İlk geldiğinde çok kötüydü.

Şu anda memnunuz. LCD olduğu için ışığı da yansıtmıyor.