Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

Metin Belgesi

gözlerimi açtım saat 7,40 işe başlayalı 40 dakika olmalıydı ama işte değil yatakta idim, geç kaldım ayağıma takılan nesnelerin üzerinden atlayarak yaka paça koşturarak işe varış,

sonra telefonum çaldı bir ses oğlumun sesi baba türkiye 2-1 yeniliyordu maç kaç kaç bitti .
    3-2 yendik oğlum...
    oğlum babaannesine koştu sanırım -babanne yenmişizz ses gittikçe uzaklaşıyordu oğlum telefondan uzaklaştı, eşim aldı telefonu maçı merak ediyordu izleyememişti dedi.

cuma, cumartesi,pazar,pazartesi
    bugün gideli oğlumun, kızımın,eşimin köye gideli 4 gün olmuş..

ev bomboşş hırsızın girdiğinden felan değil eve haciz de gelmedi desemde özlemim onlara kat kat arttı askerde yaşamıştım bu duyguyu bir de şimdi ev boşş işte..

boş evde ne yapılırsa ben de onu yapıyorum..
    çorbayı taşırdım..ocak battı..bulaşıklar fazla yoktu bitti.ocak ciflendi sıkıntıdan cifledim oflamadım da iş yaparken onları düşünmek o an ne iş yağtıgının farkına varmıyorsun bakıyorsun bitmiş, iş arıyorsun kendine bunca işsizlikte...

evde sesler yankılanıyorr kızımın gülücükleri oğlumun mızmızları hadi güreş yapalım bu sfer yeneceğim sesi yada baba ben büyüyünce hangi takıma transfer oluyum sesi eskişehir olsun mu diyişi....

akşamları tek başına yemek yemek zulüm...yemeği bitiriyoorum arkadan seslenen yok bak yine hemen önceden bitrdin masadan kalkıyorsun diyen yok, bekledim masada öylece....

hiç bir şeyime karışan yok ikaz eden şunu yap diyen ne sıkıcı bir durum...yaptım ama uyaran yok..
    artık yapmaktan vazgeçtim kısa bir süre.
    bizimkiler en azından eşim gelesiye..

can sıkıntısı
    pc ye format attım...tekrar yükledim pcyi..
    dedim sitede ki köşeye bari yazı yazayım bir şeyler karalayım m. world programanı bulamadım aradım ofice cidsini bulamadım..cdler arasında oğlumun çizgi film cdlerini buldum hangisini en çok seviyordu acaba dedim....

bulamayınca metin belgesine yazayım dedim orada yazmakta yazmaya uğraşmakta gıcık etti beni.siteye girdim konu açtım köşe yazısı niyetine

Re: Metin Belgesi

)))))))))

iyi yapmisin. orta kenar yazisi olmus!
    tas bascan bagrina artik.
    ne guzel egleniyolardir simdi orada. telefon etsen telefona bile gelmezler veletler oyundan ayrilip.

bunu okurken
    <<<<yemeği bitiriyoorum arkadan seslenen yok bak yine hemen önceden bitrdin masadan kalkıyorsun diyen yok, bekledim masada öylece..>>>>>
    aynen sunu dedim...ay inanmiyorum max! sen de mi?
    ne aceleniz var kardesim. otursanizda iki cift laf edilse masada, masa beraber kaldirilsa!
    biz bozuk atiyoruz ya, beyefendiler hesapta masada kaliyor... su iskence bitse de tvnin karsisina kotuga yayilsam ruh hali odayi kaplamis bir bicimde eller kollar biyer bulamiyo, cumleler muhabbet icermiyo!

yapmayin sunu ya ozgur ya! harbiden gicik bir durum!

attila ilhan evlenmeye karisindan "cocuk istemeyecegim!" sozu alinca karar vermis.
    yazar olmak yalnizlik gerektiriyo, lakin bize lazim diil yalniz yazarlik.

hayirlisiyla kavus cocuklarina ve esine.

Oğlumun yastığının altında yarısı yenmiş ve sıcaktan erimiş yarım kinder çikolata ve gazeteden yırttığı "hulk" resmi buldum..
    Yok yok ağlamadım..Havadandır..

Böylesi kısa ayrılıklar (taş çatlasa 3 ay, ee okul var sonuçta) iyi olur aslında. İnsan birden kendini yalnızlığın içinde bulunca sevdikleri daha bir değer kazanır yürekte.

Ayrılıkta, özlemde hayatın bir parçası. İllaki yaşanıyor bir şekilde. Önemli olan huzur ve mutluluğun daim olması.

Kısa zamanda eşine ve çocuklarına kavuşman dileği ile.

bazen lazim boyle dusunmek icin,simdi yaninda olsalar uff susun be,mizlanmayin ulen,uff be yine mi dizi diye soyleniyor olurdun
    gelince 1 hafta cok ozenli davranirsin sonra gecer,keske gecmese

6. Re: Metin Belgesi

Rahat mı batıyor kardeşim,tadını çıkar işte

Şaka bir yana,arada böyle ayrılıklar iyidir,özlem girince araya,dönüşte daha bi yenilenmiş hisseder her iki taraf da kendini.Ama bunun sık olmaması lazım,yoksa alışkanlık yapıyor