2. Sayfa - Toplam 14 Sayfa var BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 138 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Re: Bebekler icin kullandiginiz esyalar..

ben de geçen gün tost makinası sormaı düşünmüştüm de o zaman aklıma geldi, şöyle bir liste yapabiliriz.
    blendır:
    mikser:
    rondo:
    su sistemli elektrik süpürgesi:
    normal elektrik süpürgesi:
    şarjlı el süpürgesi:
    tost makinası:
    ekmek yapma makinası:
    buzdolabı:
    çamaşır makinası:
    ütü:
    bulaşık makinası:
    düdüklü tencere:
    fritöz :
    ızgara:
    çay mankinası:
    katı meyve makinası:
    narenciye sıkacağı:
    dijital ftğ. makinası:

...
    hangi ürünü önerdiğimizi sebepleriyle yazabiliriz. çünkü sık sık herkes soruyor, burdan da takip edebilirler.
    SeL@y yazdı:
    honan yazdı:
    hayırlı olsun Selay
    valla dün aynısını küçük ev eşyaları için düşünmüştüm, bu forumu genişletsek ya
    Kucuk ev esyalari derken,hani mutfak aletleri falan mi Hayriye? Accik ac bakem konuyu

honan yazdı:
    ben de geçen gün tost makinası sormaı düşünmüştüm de o zaman aklıma geldi, şöyle bir liste yapabiliriz.
    blendır:
    mikser:
    rondo:
    su sistemli elektrik süpürgesi:
    normal elektrik süpürgesi:
    şarjlı el süpürgesi:
    tost makinası:
    ekmek yapma makinası:
    buzdolabı:
    çamaşır makinası:
    ütü:
    bulaşık makinası:
    düdüklü tencere:
    fritöz :
    ızgara:
    çay mankinası:
    katı meyve makinası:
    narenciye sıkacağı:
    dijital ftğ. makinası:

...
    hangi ürünü önerdiğimizi sebepleriyle yazabiliriz. çünkü sık sık herkes soruyor, burdan da takip edebilirler.
    SeL@y yazdı:
    honan yazdı:
    hayırlı olsun Selay
    valla dün aynısını küçük ev eşyaları için düşünmüştüm, bu forumu genişletsek ya
    Kucuk ev esyalari derken,hani mutfak aletleri falan mi Hayriye? Accik ac bakem konuyu
    Guzel fikir,baska bir forum olarak ac sen istersen,ben hemencek bir tavsiye etmeyecegim seyi yazicam

Sonra ikisi icinde muhim forum bunlar Yesim,bi zahmet deyip tasitiriz

anamm anammm Selay'ım hamie kalmış sandım
    Meğer hazırlık aşamasındaymış
    Anacım bak sana kısa özet geçeyim fazla vaktim yok hamile kalınca detaylı yazarım

Bebek telsizi : tommy marka aldık ama olsada olur olmasada çok gerekli değil eğer evin dubleks falan değilse.

Biberon termosu:chicco aldım mama içtikleri için bizimkiler epey kullandım geceleri çok rahat oluyor su belli ısıda kalıyor hemen çıkarıp mama katıyrdum sadece dışarı çıkarkende mamayı hazırlayıp koyuyordum.

sonra bu cevaba eklemelerim olcaktır

Bebek telsizleri bazen tehlikeli olabiliyor yalniz

Selaycığım öncelikle Allah gönlüne göre versin canım

Bizim evde hiç bir şey bir işe yaramadı gibi bişey Öncelikle Defneye annem sepet beişklerden almıştı yanıma koyarız diye yerim dar diye ama 4 ay ya yattı ya yatmadı o kadar çok dönüyoki beşik dar geliyo ve uyumuyo Sallanmayı seviyo sallanarak uyuyo diye salıncak aldık onda da durmadı Bartu nun bebek arabsında durmuyo diye gidip yeni alduık daha konforlu bişey onda da durmadı En son ki bomba yürüteç iki dolanıyo ellerini uzatıyo alalım diye

Gerekli olan en önemli termos,bebek telsizi,emzik,biberongeniş beişk mesela şu oyun parkı olanlar var ya ben şimdi ondan alcam Aklıma geldikçe yazarım canım...

once memnun olduklarimi yazayim,,bebekken mutlaka oto koltugu benimki graco markaydi cok memnun kaldim,yatak illede ahsap olmasina gerek yokmus dogumdan once bi turlu karar verememistim acaba saglam mi cart curt inanin park yataklar ayni isi goruo bende ikisinden de mevcut ahsap aldik onda uyuyo ,park yatak aldik ondada uyuyo ayni isi goruo ikiside,,bebek arabasi kesinlikle sirti yatmali ve hafif olmali,,ben maclaren aldim 10 gunluk bebek bile konur hafif pusetlerden,salincak aldik cok gazliydi 3 ay kullandik degermi degmezmi bebegin durumuna gore karar verilcek bir konu zira neval sabaha kadar gazdan uyumuyordu 3 ay bile olsa deger di bizim icin,,mama sandalyesi de mutlaka olmazsa olmazlardan benim icin,,

gereksizler bence yurutec ,one takilan kanguru..emzirme yastigi zira hic emzirmedim ole,,ama 6 aylik oturmaya calisirkne dusmesin die faydali oldu,

Re: Bebekler icin kullandiginiz esyalar,tavsiyeler....

2 Oğlum içinde fazlasıyla alışveriş yaptım.Gerekli gereksiz bir sürü şey aldım.Ama en memnun kalmadığım mothercare den aldığım bebek taşıyıcı kanguru oldu.Normal kangurular gibi değil hani şu boyundan çanta gibi taşınanlardandı.İade ettim.Sonra kendiliğinden sallanan salıncak.oğluş durmadı,iade ettim.Memnun kaldıklarım;chıcco nun hem yemek hemde biberon termosu.Hala kullanıyorum.Mothercare yürüteç çok işime yaradı.Şimdilerde sıkıldı ama olsun.hauck marka oyun yatağı.En geniş olanından aldım 2 oğluşta girip içine oyun oynuyorlar.Nuk biberonlardan kullanıyorum ve memnunum.Alışveriş ihtiyaca ve cocuğa göre yapılmalı bunu öğrendim.Ben herşeyi öncesinden hazırladığım için aldıklarımla rahat 2çocuk daha büyütebilirim.

,pusette Baby 2go kullandım.Çift yönlüydü, özellikle çift yönlü pusetleri tavsiye ederim.Baston puset hiç almadım, hiç de ,ht,yaç duymadım.Biberon, emzik ve sulukta Avent tercihimdi.Bebek telsizini eltim verdi ama hiç ihtiyacım olmadı.annelikten gleen bi içgüdü galiba benim kulaklar nerdeyse telsizden önce duyuyordu herşeyi Yatakta da büyüyen yatak aldım.Ölçülerimiz normal yataklardan büraz farklı, yatak bulmakta zorlandık.Standardı öğrenip ona göre bakılmalı.ikincide inşallah portbebe düşünüyorum.araba koltuğunca Chicco key 1 plus aldım, memnunum.Isıtıcı mutlaka olmalı,çocuk banyo yaparken ihtiyaç duyuyorsunuz.Bunun dışında oda nemlendiricim Chicco idi.Bebek doğmadan almıştım, yakınımdakiler ne gerek var deselerde 2 sene sonra hepsi paşa paşa aldı Chicconun boğulmayı önleyen yastığından aldım, delikli ondan da memnundum yaşına kadar kullandım nerdeyse.Bellki bir kere işe yarayacak ama hayat kurtarıcı özelliği var.Kullanmadığım tek şey hediye gelen biberondan kaşığa geçişi kolaylaştıran biberonlardı, oğlum oyuncak oldu.Bazı şeylerin ihtiyaç duyulmadan alınmaması gerekiyor. bir de sterilizatörlerden almadım.Göğüs pompası da işe yarıyor ve her doğuma giden bayanın yanında mutlaka göğüs ucu olmalı, bebek doğunca kısa bir süre sonra çatladığı için gecenin bi yarısı eşim çıkıp aramıştı.Lazım oluyor sonuçta. Herkese rahatbir doğum ve bakım diliyorum.

yine telsize konuyu getireceğim ama o kadar algıların açık olıyor ki bebek hık dese yan odadan bile duyabiliyorsun, hem de o anda uyuyor olmana ramen.
    ben hala hala hayter ederim, ne güdüymüş bu bizim ki, beh

telsiz gereksiz bisi bence,,benim evim dubleks ona ragmen telsiz almadim hic gerek kalmadi walla ole bi duyuruyo ki neval sesini,,
    diger bir gereksiz sey de sterilizator ,,2kere kullandim,duruo,