1. Sayfa - Toplam 14 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 138 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Bebekler icin kullandiginiz esyalar,tavsiyeler....

Boyle bir listemiz varmiydi bilmiyorum,muhim konularda baktim,goremedim.

Mesela puset

araba koltugu

biberon

bebek telsizi

emzik

isitici

yatak olculeri

Hangi markalari tercih ettiniz ve neden? Memnun kaldiklariniz-kalmadiklarini,tavsiyeleriniz,nedenleri?

Ve aklima gelmeyen,eklemek istedikleriniz.

Hepsini bir forumda toparlasak,sonra muhim konulara tasinsa,yeni anneler faydalansa

Re: Bebekler icin kullandiginiz esyalar..

Sen bize bir şey mi demee çalışıyorsun

medip yazdı:
    Sen bize bir şey mi demee çalışıyorsun
    Simdi degil,ilerde diyecegim

Olsun, niyet etmek yolun yarısıdır demiş atalarımız, demiş midir yaa, ben mi salladım

olmazsa olmazlar listesine girmeyecek bir şey varsa burada sıraladıklarından o da bebek telsizidir..
    bunu niye söyledim, şunun içindir ki; illa ki herşey dört dörtlük olacak diye bir şey değil bu.
    mesela sterilizatör olmasa da olur, sıcak biberon tutacağı olmasa da olur..
    gir bir bebek malzemeleri mağazasına envai çeşit 'bilmem ne ne yaptırıcısı' göreceksin.

rahatlığın herşeyden önce geliyorsa ve imkanların el veriyorsa tabi ki, neden olmasın.

öncelikle gözeteceğin şey bebeğin güvenliğini gözetleyen malzemeler olmasıdır.

olsa da olur olmasa da olurlara ben bir öneride bulunmak istiyorum; emzirme yastığı, annemin bir arkadaşı diktirmişti ve müthiş rahat etmiştim.
    böyle bir şey:

böyle bir amaç için de kullanılabiliyor daha sonra:

hayırlı olsun Selay
    valla dün aynısını küçük ev eşyaları için düşünmüştüm, bu forumu genişletsek ya

7. Re: Bebekler icin kullandiginiz esyalar..

bence;
    araba koltuğu: kesinlikle chicco

bebek arabası :asla internetten almayın ben çok pişman oldum gavur ölüsü gibin mübarek

biberon: chicco eğimli

bebek telsizi: ben kullanamadım burdaki balıkçı telsizleri karışıyo birden adam sesi duyunca tırsıyom

benim ekleyeceklerimyun parkı ve minderi, ana dizi(mümkünse iki yönlü sallanan)kesinlikle ve kesinlikle yalancı emzik kurtarıcım o benim
    şimdilik bu kadar

medip yazdı:
    olmazsa olmazlar listesine girmeyecek bir şey varsa burada sıraladıklarından o da bebek telsizidir..
    bunu niye söyledim, şunun içindir ki; illa ki herşey dört dörtlük olacak diye bir şey değil bu.
    mesela sterilizatör olmasa da olur, sıcak biberon tutacağı olmasa da olur..
    gir bir bebek malzemeleri mağazasına envai çeşit 'bilmem ne ne yaptırıcısı' göreceksin.

rahatlığın herşeyden önce geliyorsa ve imkanların el veriyorsa tabi ki, neden olmasın.

öncelikle gözeteceğin şey bebeğin güvenliğini gözetleyen malzemeler olmasıdır.

olsa da olur olmasa da olurlara ben bir öneride bulunmak istiyorum; emzirme yastığı, annemin bir arkadaşı diktirmişti ve müthiş rahat etmiştim.
    böyle bir şey:

böyle bir amaç için de kullanılabiliyor daha sonra:

Hatirladim bu yastigi,bir arkadasim gecen yil benden istemisti

Bize boyle bir forum lazim diye dusundum.Hep soruluyor ya pusetler,koltuklar..

Dursun bir kosede,ne zaman kimin isine yarayacagi bilinmez

honan yazdı:
    hayırlı olsun Selay
    valla dün aynısını küçük ev eşyaları için düşünmüştüm, bu forumu genişletsek ya
    Kucuk ev esyalari derken,hani mutfak aletleri falan mi Hayriye? Accik ac bakem konuyu

ozgnr yazdı:
    bence;
    araba koltuğu: kesinlikle chicco

bebek arabası :asla internetten almayın ben çok pişman oldum gavur ölüsü gibin mübarek

biberon: chicco eğimli

bebek telsizi: ben kullanamadım burdaki balıkçı telsizleri karışıyo birden adam sesi duyunca tırsıyom

benim ekleyeceklerimyun parkı ve minderi, ana dizi(mümkünse iki yönlü sallanan)kesinlikle ve kesinlikle yalancı emzik kurtarıcım o benim
    şimdilik bu kadar
    Hih,iste boyle seyler,her yeni anneye yardim edecek detaylar,mesela gormeden almamak gibi

Balikci telsizi olayi iyiymis yalniz