Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
  1. yüksek ates / Dr. Ruhi Bey'e

Bizim sorunumuz oglum ömer burak iki gündür yüksek atesli. 39,5'a kadar çıkıyor. dolven ve paranox kullanıyoruz. Tahmin ettiğim kadarıyla üst solunum yolu enfeksiyonu var. Çünkü geçen ay da aynı şikayetle doktora gittik. Combisid kullandık. İyileşti. Gıcık şeklinde hafif bir öksürükle hemen kusuyor. İlaçla ateşini kontrol altında tutuyoruz. Hemen bugün bir antibiyotiğe başlasam uygun olur mu acaba? Veya hangi antibiyotiği önerirsiniz. SSK hastanesine acilen götürsem, biliyorum ki sadece ateşini düşürüp, bayram sonra poliklinik'e gelin ilaç yazalım diyecekler, orada da antibiyotik verecekler. Bayram sonrası geç olabilir diye düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Özel bir doktorumuz olmadığını da belirtmek isterim. Sürekli hastanelere gitmekten az çok ne yapabileceklerini tahmin ediyorum. Sizin yardımlarınızı ve önerilerinizi acilen bekliyorum.

2. Re: yüksek ates / Dr. Ruhi Bey'e

Merhaba,

Sorunuzun cevabını yazdığınız zaman hemen görüp, önemi nedeni ile derhal özel mailinize cevabını göndermiştim. Çocuğunuzun mevcut diğer sorunlarını da bildiğim için size farklı bir yaklaşım göstermiştim. Umarım herhangi bir sorun olmadan bu hastalık da atlatılmıştır.

Sevgilerimle.

Benzer Konular

1. YÜKSEK YÜKSEK TEPELERE EV KURMASINLAR
    Konuyu Açan: OZİMER, Forum: Genel Forum.
    Cevap: 13
    Son Mesaj: 05 Ağustos 2003, 16:48
  2. Dr. Ruhi Bey'e
    Konuyu Açan: inan, Forum: Çocuk Sağlığı.
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 23 Aralık 2002, 10:10
  3. Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar, aşrı aşrı memlekete kız vermesinler
    Konuyu Açan: Yonca Gunes Erensoy, Forum: Genel Forum.
    Cevap: 17
    Son Mesaj: 18 Aralık 2002, 10:12
  4. ruhi bey'e
    Konuyu Açan: şahins_mom, Forum: Çocuk Sağlığı.
    Son Mesaj: 17 Aralık 2002, 23:03
  5. Ruhi bey'e
    Konuyu Açan: rabia_akpinar, Forum: Çocuk Sağlığı.
    Son Mesaj: 17 Aralık 2002, 00:33