1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 35 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

'1miLyon Turk kızıyLa 100.000 Rus kızını takas edeLim diyenLer..'den haberiniz var mıydı?

Arada canım sıkıldıkça, yapacak bir iş bulamayınca Facebook'daki grupları tarıyorum. Neler var, neler! Aşağdaki gruba rastlayınca, '1 milyon Türk erkeği, kaç X erkeği eder acaba?' diye düşünmeden edemedim!

1miLyon Turk kızıyLa 100.000 Rus kızını takas edeLim diyenLer..'

Re: '1miLyon Turk kızıyLa 100.000 Rus kızını takas edeLim diyenLer..'den haberiniz var mıydı?

Grubun tanımlaması: "10 Turk kızı 1 Rus kızı etmiyo diyenLer, onLar guzeL bizimkiLer cirkin, onLarIn boyu posu war bizimkiLer hobit gibi yada sisko patates, onLar tuysuz bizimkiLer baya faworiLi bıyıkLı, onLar aLımLı caLımLı bizimkiLer kaba saba, onLar kendinden mawi gozLu sarısın bizimkiler mavi lensle sarı boyalı sacla yine bi b.ka benzemiyo, bide ustune ustLuk onLarda naz kapris yok bizimkiLer neyine guweniyosa dunyanın nazı kaprisi war diyenLer buraya... "

8931 üyesi bulunmakta.

Re: '1miLyon Turk kızıyLa 100.000 Rus kızını takas edeLim diyenLer..'den haberiniz var mıydı?

Karşı bir grup kurmuşlar hemen!

TURK ERKEKLERNİ RUSYA'YA YOLLAYALIM..İTALYAN ERKEKLERİ TURKİYE'YE GElSİN =p

2188 üyesi bulunmakta.

100 bini meslek sahibi, oturur, çalışır. Kalan 900 bin düşünsün.

turk kizlari yalan olur

Tanımı: "Küçük Dağların Sahipleri

Mesele , türk kızı , rus kızı olmakla alakalı değil ...
    Mesele kadınlığını yerinde ve mantıklı kullanarak gerçekten bir kız olmakta ...
    Umarım bunu beceremeyen kızlar bu gruptan biraz feyz alırda bir şeyleri değiştirmeye çalışırlar...

By Deniz Terzioglu (Teşekkürler.)

turk kizlari havali ve artist olmaya devam ettikce daha cok bakarlar saga sola.zaten size de ihtiyacimiz yok.yalan olursunuz.

Bu Grubun Savunduğu Şey

GÜZELLİK VEYA ÇİRKİNLİK OLGUSU DEĞİL HAL VE TAVIRLARIN Durumudur...."

Son Haberler:

MEHMET ASLAN'IN TURK KIZLARI HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİ:

Evet. Türk kızları yabancı kızları karşı. Mehmet Aslan bizimkileri çok kasıntı buluyor. Yurtdışı deneyimlerinde karşılaştığı kadınları yurtiçiyle karşılaştırıyor ve bu sonuca varıyor. Şimdi soru şu: Acaba Aslan'ın sadece tavır olarak değil dış görünüş olarak da eleştirdiği Türk Kızları gerçekten dediği gibi mi yoksa uygun zemin bulduklarında en az Avrupalı hemcinsleri kadar açık fikirli ve komplekslerinden arınmış davranabilirler mi. Lütfen yorumlarınızla bu tartışma hakkında fikirlerinizi paylaşınız.

PEKİ MEHMET ASLAN NE DEDİ?

Gazinocular Kralı rahmetli Fahrettin Aslan'ın küçük oğlu Mehmet Aslan, Cosmopolitan dergisindeki köşesinde Türk kızlarına ilişkin görüşlerini kaleme aldı. Yazısına "Hepiniz güzelsiniz, zekisiniz. Bizler de sizin kıymetinizi anlayamıyoruz. Düşüncesiz, kabayız. Peki sizin hiç yabancı kız arkadaşınız oldu mu? Kendinizi hiç onlarla karşılaştırdınız mı? Eğer bunu siz yapmadıysanız ben yapabilir miyim?" diye sorarak başlayan Aslan, Türk kızlarına şöyle seslendi:

MAKYAJLI KAYAKÇILAR

"15 yıl yurtdışında yaşadım. Şimdiye kadar Türkler dışında hiç denize mücevherle giren veya makyajlı kayak yapan kadın görmedim. Kendisine yakışmadığı halde başkasının üzerinde beğendiği eteği giyen de... Gördüğüm kadarıyla kimse bizimkiler kadar kompleksine mahkum olmamış. 15 yaşında estetik başlıyor. Herkes birbirine benzemeye başladı."

NEDİR BU KASILMALAR?

Türk kızlarının asık yüzlülüğünden de dert yanan Aslan yazısını şöyle sürdürdü: "Kızlarda bir somurtkanlık almış başını gidiyor. Nedir bu kasılmalar? Ben etraftaki bu kızlardan çok sıkıldım. Hoşlandığı adama barda içki ısmarlayan, onu beğendiğini, onunla vakit geçirmek istediğini rahatlıkla söyleyebilen, kendini bildiği için başkalarının laflarını umursamayan, kendi gibi davranabilen kızları Paris'te, New York'ta, Kiev'de değil; Cihangir'de, Nişantaşı'nda görmek kötü mü olurdu?"

SALAK KIZ REPLİKLERİ

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=salak+kiz+replikleri

Sanırım bu akımı ilk başlatan kişi bir ekşi sözlük yazarıydı..Hatta kendisi "Türk kızlarından sabun yapma" fikrini ortaya atmıştı,Allahtan bu fikir,sözlük camiamızda rağbet görmemişti

7. Re: '1miLyon Turk kızıyLa 100.000 Rus kızını takas edeLim diyenLer..'den haberiniz var mıydı?

100.000 rus kızını nasıl paylaşacaklarmış..
    o senindi bu benimdi derken birbirlerini öldürürler..

evet cogunlugu cok guzel bir toplum kabul ediyorum,bende cok begeniyorum su gibiler otur izle,gel gelelim bizim hanzo turk erkeklerini kollari acik beklemiyolar
    bizimkiler kendi kendilerine gelin guven durumu

"ÖNEMLİ OLAN DIŞ GÜZELLİĞİ DEĞİL İÇ GÜZELLİĞİDİR diyen 1.000.000 kişi bulabilirim" diye bi grup bu kursam bende 1 kişi bile bulabilir miyim acaba

camomile yazdı:
    evet cogunlugu cok guzel bir toplum kabul ediyorum,bende cok begeniyorum su gibiler otur izle,gel gelelim bizim hanzo turk erkeklerini kollari acik beklemiyolar
    bizimkiler kendi kendilerine gelin guven durumu
    Bende su gıbı guzellıklerıne hayranım.gercekten bakımlı ve guzeller.
    Beklıyorlar fusuncan
    Turk erkeklerını cok begenıyorlar Rus kızları Turk erkeklerını. cok guzel Yakısıklı ve cok gucluler dıye de eklıyorlar. Turk kadını ıcın de erkege benzıyorlar dıyorlar."bu konuda bır kac kez tartısmıslıgım vardır benım". bırde bızım kandıne bakmayan Türk erkek tayfası, onlara nasıl temızler nasıl centılmenler bır gorsen sasarsın valla.

aksam olup ıs cıkışı sonrası gorduklerımız parfumlu pırıl pırıllar. acaba Turkıye'de karısı ıcın oyle oluyorlar mı?.zaten orada calısıp eşini yanında goturmeyenler hemen bır kız arkadas edınıp bırlıkte yasıyorlar.

Ben bu konuya cok ıyı gozlem yapmıstım.
    Benım cıkardıgım sonuc;
    Turk erkeklerı guzellık pesınde degıller.Rahatlık ve serbest cınsellık yasama pesındeler.
    Turkıye'dekı namus kavramı ve kultur, Turk erkeklerıne uymuyor.
    Turkıye'de ıslenen namus cınayetlerı bence faso fısoymus.
    Bızım erkekler oralarda oyle genısler kı anlatamam.

bazen boyle oluyordum Ama su da var kı Rus kızları kesınlıkle gızlı saklı ıs yapmazlar.Bırını begenıyorsa acık soyler ve bırlıkte olur.
    Aslında konunun ozu Turk erkeklerı= Rus kızları oyle benzıyorlarkı bırbırlerıne. o yuzden cok ıyı anlasıyorlar.
    Evlendıklerı zamanda anlasamıyorlar bu gercek. yanlız arada bır ıyı anlasan cıkıyor.