AnneCocuk.com FAQ

Burada, sitenin nasıl çalıştığıyla ilgili sorular ve cevaplarını bulabilirsiniz.Aşağıdaki linkleri ya da en alttaki arama bölümünü kullanarak, yolunuzu bulabilirsiniz.

Yorum gönderilmesine izin ver.

Yorum gönderilmesine izin ver seçeneği, ziyaretçilerinizin bloglarınıza yorum yapabilmesini kontrol etmenizi sağlar. Bu seçenek devre dışı bırakıldığında, sadece siz ve moderatörler yorum yazabilirler. Bu seçeneği, yazınız yayınlandıktan sonra da değiştirebilirsiniz. Böylece, eğer isterseniz, eski yazılarınızda yorum özeliğini kapatabilirsiniz.

Bu özellikle ilgili "varsayılan" seçeneği Blog Kontrol Panelinizden ayarlayabilirsiniz.

Yorumları Denetle

Yorumları Denetle seçeneği size,blogunuza yazılan yorumları, diğer ziyaretçilerin görebilmesi için onaylama olanağı verir. Siz onaylayana kadar, yazılarınıza yapılan yorumları siz ve moderatörler dışında hiçkimse göremez. Ayrıca onaylamadan önce, yorumları düzeltme seçeneğiniz de olur.

Bu özellikle ilgili "varsayılan" seçeneği Blog Kontrol Panelinizden ayarlayabilirsiniz.

Allow trackback / pingback

The Allow trackback / pingback option controls the usability of trackbacks and pingbacks. When this option is enabled, other blogs may post trackback (or pingback) entries to your blog. Trackback and pingback entries are always moderated by default so they will not be seen by anyone else until you approve them. If you are allowed to edit entries, you may turn this option on and off after an entry has been published.

You may set the default for this choice in the Blog Control Panel.

This option will not appear if trackbacks / pingbacks have been disabled by the administrator.

Bu blog başlığına bağlantı veren blogları bildir.

The Notify blogs linked within this blog entry and Send Trackback / Pingback to options allow you to notify other blogs that you have posted an entry in regard to them. You should always include the link to the other blog entry in your entry. Once you send the pingback request, the other blog is going to request your entry and verify that you really did include the link. If you are allowed to edit entries, you may still send pingback notices after the entry has been published.

This option will not appear if trackbacks / pingbacks have been disabled by the administrator.

Yazıyı sadece arkadaşlara ve blog moderatörlerine görünecek şekilde kısıtla

Yazıyı sadece arkadaşlara ve blog moderatörlerine görünecek şekilde kısıtla. seçeneği, Blogunuz genele açık olduğu halde, belirli yazıları sadece arkadaş listenizdekilerin görebilmesine olanak sağlar.

Yardım kriterlerinde arama yap

Aramanızın başlıklarla beraber, yardım konularının içeriğinde de aranması için bu seçeneği işaretleyin.

Aramanızın nasıl yapılacağını belirlemek için, bu seçeneklerden birini işaretleyin. 'Herhangi bir kelime' size en fazla sonucu getirecektir fakat muhtemelen ilgisiz sonuçlar da bolca olacaktır. 'Tam eşleşen kelimeler' ise, size yazdığınız ifadenin içinde aynen geçtiği konuları getirecektir.

 
 

Bu site Lidya.Net tarafından hazırlanmış ve yayınlanmaktadır © 1998-2012. Bu sitede yayınlanan yazılar, kaynak ve yazarı belirtilmek kaydıyla kullanılabilir.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren AnneCocuk.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan ve yazdıkları yazılardan kendileri sorumludur.
AnneCocuk.com ile ilgili yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 2 (iki) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve size geri dönüş yapılacaktır.