Eğer ben arkadaşının yerinde olsam bilmek isterdim sonradan bildiğini ve bana söylemediğini öğrensem o arkadaşımı silerdim.Ama ben arkadaşımın eşini görsemde söyleyemem şuan arkadaşımı eşinin aldattığını öğrendim ama gidipte nasıl derim.Kadın bilsede ayrılacak durumda değil ee benim söylemem sadece o evliliği dahada çıkılmaz bir hale sokacak o yüzden susuyorum.

Desen olmaz demesen olmaz.Mine'ye katılıyorum bir evliliğin dışarıdan görünüşü bazen bizi yanılta bilir.

Size bir olayı anlatmak isterim.Bir komşum vardı eşi bunu aldattı bir başka kızla çıkıyordu bunu sonradanm duymayan kalmadı artık komşumda biliyordu.Herkes adamı suçladı eşi çok güzeldi bakımlı allah var dört dörtlük bir eşti diyebiliriz.Ama gel gelelim bir arkadaş toplantısında bu komşum cinsel hayatlarında ki bir sorundan bahsetmişti.Dışarıdan sorunsuz görünen bir evlilik aslında sorunluydu.Tamam adamın aldattması yanlış neden her ne olursa olsun bunu onaylamıyorum.Adam kadından ayrılmazdı 3 çocuğu vardı kadının bir mesleği yok ne yapacak bu cocuklarla.Ne olursa olsun kadının ayakları üzünde durmayı bilmesi gerekiyor